Styl i szyk!

Archiwum: żyletki

żyletki

Czy usuwanie zarostu musi stale wyglądać tak samo?

Pielęgnacja skóry mężczyzny to niewątpliwie wybitnie dotkliwe zadanie. Okazuje się często, że istotna część przedstawicieli płci męskiej nie lubi używać jakichkolwiek środków ochronnych, zwłaszcza jeżeli dotyczy to skóry twarzy. Przez większość z nich używanie specyfików uznawane jest za mało męskie. Na szczęście sytuacja w ostatnich latach uległa pokaźnej zmianie. Użytkowanie wszelkiego rodzaju kremów oraz balsamów jest na porządku powszednim.

Coticule proponuje wspaniałą jakość ostrzenia!

Skóra przy goleniu wymaga prawidłowej ochrony

Golenie będzie jednym z tych zachowań, które wypełniamy regularnie, a co się z tym wiąże nasza skóra ciągle jest wystawiona na zadrapania. Dlatego tak ważne jest to, aby w czasie golenia stosować właściwe maszynki, oferujące dostatecznie ostre żyletki, w dodatku warto kupować różnego rodzaju kremy do golenia, które osłabią nasze włoski oraz kremy po goleniu, żeby odpowiednio nawilżyć skórę oraz złagodzić podrażnienia, które się na niej pojawiły.

Kosmetyki do pielęgnacji bród będą bardzo istotne

Dobre preparaty to podstawa

Mężczyźni, którzy się golą przeważnie wiedzą o tym, że skóra po goleniu wymaga odpowiedniej pielęgnacji, tak by nie była przesuszona, zaczerwieniona oraz podrażniona. Jednakże mężczyźni, którzy mają brodę, także muszą wspomnieć o tym, że potrzebuje ona odpowiedniej pielęgnacji, bo jedynie wtenczas może się prezentować rzeczywiście niesamowicie oraz okazać się dekoracją ich twarzy.