Styl i szyk!

Archiwum: Zara

Zara

Trendy dodatki oszałamiającej kolekcji H&M już sklepach

modne kolczyki
Uniwersum mody to zjawisko, które licznym ludziom wydaje się dość obce. Nie da się ich nie zrozumieć, obserwując, jak dziwnie mogą być odziewane modelki na wybiegach, jakimi uduchowionymi artystami są projektanci mody, jak w każdym pokazie modelek starają się przemycić wszelkiego rodzaju przekazy artystyczne. Ma się rozumieć są wielbiciele mody, którzy bardzo entuzjastycznie podchodzą do tego nieco skomplikowanego świata kreacji, rozumieją go, a jak obserwują na wybiegu kobietę ubraną w dziwaczną sukienkę, nie kręcą głową nad faktem, że nikt przy zdrowych zmysłach nie włożyłby tego rodzaju stroju, by wyjść do sklepu po zakupy czy na zabawę.

Ciekawe propozycje od Zara

Biała koszula zawsze w modzie
Każda pani wie, jak istotne są nawet małe elementy w ubiorze. Żeby wyglądać gustownie, powinno się wybrać botki do spodni, spodnie do koszuli, koszulę do marynarki. Na zakończenie należy jeszcze dopasować stylową torebkę, która będzie w sam raz korespondować z resztą rzeczy. Popatrzmy, jakie produkty są w sprzedaży w najnowszej kolekcji torebki Zara.

Zara – hiszpańska firma flagowa

Buty damskie na sezon Wiosna/Lato 2012 od Solo Feme
Kiedy w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku Amancio Ortega zakładał swój prywatny butik w La Coruni chyba nie wyobrażał sobie, że trzydzieści lat później ogłoszą go najzamożniejszym mieszkańcem Hiszpanii i zdobędzie piątą lokatę w katalogu globalnych krezusów w 2012 roku. A był tak przekonany o sukcesie, że jego plany się spełniły? Trudno orzec.