Styl i szyk!

Archiwum: zabiegi kosmetyczne

zabiegi kosmetyczne

Endermologia

uroda
W idealnym świecie masz dostatecznie dużo czasu na relaks i uprawianie sportu. Twój organizm, ciało funkcjonują i prezentują się idealnie. Jesteś ideałem kobiecości. Bajka? Niestety, często bywa, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to następstwa niedbania o siebie . W tej sytuacji masz dwa wyjścia, albo pokochać swoje krągłości, albo wziąć się do pracy nad sobą. Nonsens, budzić się codziennie rano i myśleć o kilogramach. Trzeba działać!

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Jakie kosmetyki kupić, by uatrakcyjnić nasz image?

zabiegi pielęgnacyjne
Nie da się zataić faktu, że każdy z nas potrzebuje porządnie wyglądać. Powszechnie bezsprzecznie nie powinno szacować się ludzi po ich okryciu, niemniej tymczasem nasza osobista prezencja w szeregu przypadków ma obszerne znaczenie. Badania bezsprzecznie wykazują, że osoba odpowiednio ubrana oraz zadbana w wielu przypadkach ma większe uznanie życiu, niż ta, która w żadnym wypadku nie zwraca na to wzmianki. Wobec tej sytuacji obowiązkowo poszukujemy wypróbowanych metod, dzięki którym nasza postać zyska na atrakcyjności.

W jakie miejsce się udać, aby nieco zmniejszyć defekty swojej urody

Świetna prezencja bywa nie tylko marzeniem uczennic zawodówek, ale także pań w każdym, nawet tym późnym wieku. O tym, że uroda może uczynić cuda, przekonała się już niejedna strojnisia. Z tym większym zmartwieniem spoglądają panie na nawet najmniejsze defekty, które szpecą ich wizerunek. Z pewnością większość kobiet pozbyłoby się nadmiaru kilku kilogramów – to całkiem oczywista sprawa. Jednak w grę wchodzą także mniej widoczne, a równocześnie słabe punkty naszej aparycji.