Styl i szyk!

Archiwum: zabiegi kosmetyczne

zabiegi kosmetyczne

Jakie kosmetyki kupić, by uatrakcyjnić nasz image?

zabiegi pielęgnacyjne
Nie da się zamaskować faktu, że każdy z nas pragnie przyzwoicie wyglądać. Powszechnie oczywiście nie powinno mierzyć się ludzi po ich ubraniu, niemniej pomimo tego nasza osobista prezencja niejednokrotnie ma obszerne znaczenie. Badania bezdyskusyjnie wykazują, że osoba porządnie ubrana oraz estetyczna w wielu przypadkach ma większe uznanie życiu, niż ta, która w żadnym wypadku nie zwraca na to uwagi. Wobec tej sytuacji obowiązkowo wyszukujemy sprawdzonych metod, dzięki którym nasza figura zyska na atrakcyjności.

Endermologia

uroda
W idealnym świecie masz wystarczająco dużo czasu na odpoczynek i uprawianie sportu. Twoja skóra, ciało działają i prezentują się doskonale. Jesteś kwintesencją kobiecości. Bajka? Niestety, często okazuje się, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to konsekwencje naszego zabiegania . Masz teraz dwie opcje: albo zaakceptować swoje niedoskonałości, albo popracować nad sobą. To nierozsądne, każdego dnia myśleć o kilogramach. Czas na podjęcie działań!

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

W jakie miejsce się udać, aby nieco zmniejszyć defekty swojej urody

Świetna prezencja bywa nie tylko marzeniem uczennic zawodówek, ale także pań w każdym, nawet tym późnym wieku. O tym, że uroda może uczynić cuda, przekonała się już niejedna strojnisia. Z tym większym zmartwieniem spoglądają panie na nawet najmniejsze defekty, które szpecą ich wizerunek. Z pewnością większość kobiet pozbyłoby się nadmiaru kilku kilogramów – to całkiem oczywista sprawa. Jednak w grę wchodzą także mniej widoczne, a równocześnie słabe punkty naszej aparycji.