Styl i szyk!

Zara – modne botki

images
Renomowana marka, której ojcem jest bajecznie bogaty Hiszpan, oferuje nie wyłącznie eleganckie ubrania dla bogatszych ludzi. Buty też są interesujące – są produkowane z dobrej jakości surowców w wielu niepowtarzalnych krojach. W tekście przedstawiamy parę ciekawych produktów, które musisz zdobyć w tym roku, by nadążyć za ciągle zmieniającymi się trendami. Idealną propozycją na wiosenne dni są eleganckie botki . Na witrynie sieciowej firmy można znaleźć wiele modeli takiego obuwia. Pierwszy projekt to brązowawe botki z frapująco wywiniętą górą, przywodzącą na myśl buty rodem z Piratów z Karaibów. Niebanalny projekt podkreślają stylowe ćwieki. Kolejne botki są modyfikacją wyżej omawianych, cechują się tym, że są sporo wyższe – przypominają bardziej zwykłe kozaki (). Obok dużych ćwieków gadżetem ozdobniczym jest klamra. Następne ciekawe botki są zrobione w tonacji czarnej, wyłączny jasny akcent to ozdobna klamra. Te buty zaś nawiązują wyglądem do obuwia do jazdy konnej. Zbliżony krój mają inne botki, też ciemne, ale posiadają większą ilość pozłacanych łańcuszków.

Dlakobiet, które cenią wyjątkowe kroje, ma świetne botki na wysokim koturnie, wyprodukowane z zamszu. Innym awangardowym projektem są botki zaprojektowane w ciężkim, wojskowym stylu, wykonane z ciemnej i świecącej się skóry. Na ważne spotkania idealne będą pasować beżowe botki z ozdobnym zakończeniem. Dla pań, które cenią sobie najbardziej minimalizm i zgrabne formy, świetne okażą się czarne botki bez koturna, które nie posiadają żadnych ozdób (). Jeśli zaś lubisz świecidełka, zadurzysz się w złotych butach na średnim obcasie. Na podsumowanie mała dygresja na temat kosztów zakupu – na wycieczkę do butiku odłóż co najmniej 200 złotych.

Gdy będziesz zwiedzać butik tej hiszpańskiej marki, przejrzyj także ubrania . Wiosna to okres, gdy pojawia się najnowsza kolekcja, z pewnością kupisz coś w sam raz dla siebie.