Styl i szyk!

Zadbany mężczyzna, czyli najwyższej jakości kosmetyki do bez wątpienia podstawa

mężczyzna
Elegancki oraz zadbany mężczyzna powinien być bez najmniejszych wątpliwości precyzyjnie ogolony. Bardzo duży wybór jednorazowych maszynek do golenia sprawił, że znaczna część panów codziennie używa do golenia właśnie tego rodzaju akcesoriów. Od pewnego czasu jednak daje się zaobserwować powrót do klasycznych metod golenia. Znów do użytku powracają brzytwy oraz tradycyjne maszynki.

brzytwa
Autor: Francis Storr
Źródło: http://www.flickr.com
Zwolennicy klasycznego golenia z chęcią stawiają na produkty oferowane przez markę Dovo. Brzytwa Dovo używana jest w świecie już od roku 1906 – -> poznaj więcej. Popularna brzytwa Dovo odznacza się niezwykle wysoką jakością. Gwarancją, że sięgamy po oryginalną brzytwę powinien być umieszczony napis na ostrzu. Wszystkie brzytwy, które wypuszczane są z zakładu mają bowiem umieszczony napis: „Solingen Best Quality”. Pielęgnacja twarzy po goleniu wymaga stosowania wysokiej jakości kosmetyków. Kultową marką wśród nich jest bez wątpienia marka Taylor of Bond Street. Historia kosmetyków sygnowanych Taylor of Bond Street jest niezwykle długa, sięga do drugiej połowy XIX wieku. Wytwarzane w Wielkiej Brytanii kosmetyki są naprawdę popularne na wyspach, może dlatego, że korzysta z nich również rodzina królewska. Teraz po produkty tej marki mogą sięgnąć także mieszkający w naszym kraju mężczyźni – Facetaria. Kosmetyki produkowane są na bazie ekstraktów roślinnych, wysoka jakość składników to jeden z największych ich atutów.

golenie zarostu
Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów oferuje uznana brytyjska marka Truefitt&Hill. Ceniona marka Truefitt&Hill funkcjonuje na rynku od początku XIX wieku. Wśród producentów męskich kosmetyków marka Truefitt&Hill zajmuje bardzo wysoką pozycję – Facetaria. Wśród klientów zawsze znajdowali się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Udało nam się przykuć Twoją uwagę naszym intrygującym postem? Świetnie. Tym samym namawiamy – kliknij w link garnitury wrocław i przejdź do następnej witryny po szczegóły.

Na chwilę obecną firma zajmuje się nie tylko wytwarzaniem kosmetyków. Już wraz z początkiem lat trzydziestych właściciele zdecydowali się zająć także oferowaniem usług fryzjerskich. Aktualnie te brytyjskie kosmetyki ciągle cieszą się wzięciem wśród wielu panów na całym świecie. Są od pewnego czasu dostępne także w naszym kraju. Lista wytwarzanych produktów jest zaskakująco duża. Obejmuje na przykład żele do kąpieli, kremy do codziennej pielęgnacji twarzy, mydła oraz olejki. W ofercie panowie znajdą też kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów i golenia.