Styl i szyk!

Endermologia

uroda
W idealnym świecie masz dostatecznie dużo czasu na wypoczynek i uprawianie sportu. Twój organizm, ciało działają i wyglądają idealnie. Jesteś ideałem kobiecości. Bajka? Cóż, często okazuje się, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to następstwa naszego zabiegania . Masz teraz dwie opcje: albo zaakceptować siebie, albo wziąć się do pracy nad sobą. Nie ma sensu każdego dnia rozmyślać o kilogramach. Należy w końcu podjąć jakaś decyzję!

endemologia:
Na ratunek przychodzą nam zabiegi kosmetyczne, a jednym z nich jest endermologia – zwana lipomasażem, o którym więcej możesz przeczytać w tym miejscu. Jest to zabieg, który daje gwarancję redukcji tzw „skórki pomarańczowej” oraz zbędnych kilogramów. Lipomasaż cieszy się dobrymi opiniami wśród kobiet, a skorzystać z niego możemy w gabinetach kosmetycznych. Poprawia on ukrwienie tkanek a jednocześnie pozwala na pozbycie się szkodliwych toksyn z organizmu. Należy mieć na uwadze, iż jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny, efektywny i co istotne, bezpieczny.

Jeśli chcemy by nasze ciało budziło jeszcze większy zachwyt, jest możliwość aby raz na zawsze zrezygnować ze zbędnego owłosienia decydując się na zabieg epilacji laserowej. Depilację można przeprowadzić samodzielnie w własnej łazience, lecz jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Epilacja laserowa (o której poczytasz tutaj – ) jest o tyle bardziej praktyczna, że już na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie epilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale poprawi wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie.

uroda
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach, spore owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Jednak w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by męczyć się z tym przykrym problemem. I nawet jeśli metoda ta do najtańszych nie należy, należy przeznaczyć fundusze na powrót do życia bez owłosienia. Zapomnijmy o niezręcznych kontaktach z innymi osobami – często tak mało wystarczy by uwierzyć w siebie i czerpać z życia pełnymi garściami!