Styl i szyk!

Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

Złota medycyna estetyczna
„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynikają z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszym krokiem jaki należy wykonać jest bezpłatna konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli doświadczonemu lekarzowi dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb skóry. Tylko w ten sposób można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która będzie trwała w efektach.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do następnego postu na podobny temat – tam wyszukasz ekstra treści. Więc idź do serwisu szczur laboratoryjny i ciesz się nimi.

Dowiedz się więcej: link

Krok drugiDrugi krok to przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Dlatego lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica emituje światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz Zaffiro w zestawie oferowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy Jet Peel, który doskonale oczyszcza skórę, zabieg mezoterapii, regenerująca skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

wellderm - logo
Autor: Wellderm
Źródło: Wellderm

Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, i oswoimy się z gabinetem (zobacz zabiegi kosmetyczne wrocław), poznaniu lekarzy i nabierzemy zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na trzeci etap – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz w Centrum Dermatologii Estetycznej Wellderm