Styl i szyk!

Z jakiego powodu roślinne wyciągi są tak przydatne w leczeniu najróżniejszych chorób i dolegliwości.

selfie - ubrania
Ludzie od zawsze borykają się z najróżniejszymi problemami i dolegliwościami. I od dawna poszukują sposobów na to, żeby walczyć z nimi skutecznie. Aktualnie leki w większości przypadków są produkowane w laboratoriach, leczą naprawdę dużą ilość różnych chorób i nie można im w tej chwili odmówić skuteczności. Ale jednocześnie coraz częściej wraca się do natury, ponieważ to właśnie ona daje w rozmaitych roślinach mnóstwo leczniczych substancji.
Jedną z nich przykładowo będzie tak znany kwas l-askorbinowy W naturalnej postaci występuje on w licznych owocach, a w formie wytworzonej przez ludzi w ogromnej ilości suplementów i tabletek, powszechnie znanych jako witamina C. Związek ten jest niezbędny do właściwego działania naszego organizmu, a w związku z tym że w żaden sposób nie jest wytwarzany przez ludzi, to trzeba go w całości dostarczyć wraz z pożywieniem. I to dostarczać regularnie, ponieważ witamina C nie jest również magazynowana, a jej czas rozpadu w ciele jest bardzo krótki.

selfie - ubrania
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalne związki zawarte w roślinach bardzo mogą pomóc w profilaktyce i leczeniu rozmaitych schorzeń. Doskonale przykładowo o tym wie firma solgar, jaka od od dawna wyspecjalizowała się w produkcji bardzo dobrych jakościowo preparatów opierających się na roślinach. Lecz nie jest to amatorska produkcja, a profesjonalnie zorganizowana działalność, razem z własnym instytutem naukowym zatrudniającym specjalistów z najwyższej półki. Także do produkcji preparatów wykorzystywane są tylko wyselekcjonowane odmiany roślin, które dostarczają odpowiednio dużą ilość niezbędnych substancji. Oferta firmy solgar obejmuje wiele rozmaitych obszarów – , od preparatów zwiększających odporność na przeziębienia aż po kompleksową profilaktykę schorzeń układu pokarmowego. Do tych ostatnich zadań doskonale będzie się także nadawał paraprotex.

On też oparty jest na naturalnych składnikach, bowiem ma w swoim składzie blisko dziesięć różnych wyciągów i ekstraktów. Preparat ten doskonale będzie sobie także radził z większością nieproszonych gości, to znaczy grzybami, robakami i bakteriami.