Styl i szyk!

W jaki sposób radzić sobie z bólem w czasie golenia?

golenie
Zacięcie przy goleniu boli każdego mężczyznę. Z drugiej strony jest to całkowicie wytłumaczalny i rozumiany powód, przez który skóra twarzy goi się co najmniej kilka dni. Dzięki używaniu żeli firmowych po goleniu, bogatych w substancje szybko-gojące, proces ten można skrócić bardzo zdecydowanie.

Golenie „firmówkami” przyspiesza gojenieUmiejętności w czasie golenia są niewątpliwie najważniejszym wyznacznikiem powodzenia i ostatecznego rezultatu tej czynności.

Warty polecenia post? Jeżeli tak myślisz, przeczytaj inne tego rodzaju porady na analizowany temat – bez grymaszenia kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku (https://panko.pl/).

Bez właściwej wprawy, znajomości własnego zarostu nie pomoże nawet najlepszej jakości maszynka, komplet akcesoriów dedykowany od firmy dr Harris czy Baxter of California, czy ciągłe kremowanie twarzy (Baxter of California – dezodorant). Zbagatelizowanie wrażliwej skóry twarzy, nieprawidłowy kąt przy stawianiu maszynki powodują prawie zawsze urazy. Takie postępowanie zawsze skończy się krwią przed lustrem.

kosmetyki do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Dojrzali mężczyźni, którzy nie śpieszą się z goleniem, mogą jednak potwierdzić inną zależność – jeśli w przypadku słabszej żyletki nie ogoliliby się solidnie, lepszą „pięcioostrzówką” tak naprawdę nie muszą się poprawiać. Kremy po goleniu dadzą skórze męskiej twarzy wilgotność, gwarantują poza tym szybsze gojenie się po występujących zacięciach. Do zatamowania ran posłuży także ałun, dostępny między innymi jako dezodorant w sztyfcie. Jego funkcje nie ograniczają się jedynie do goleniowej kwarantanny – ałun jest także znakomitym sposobem na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z organizmu (ałun – zobacz więcej). Stąd też stosowany w praktycznym opakowaniu w formie sztyftu, posłuży panom nawet przez rok.

Ostrożności nigdy za wielePośpiech każdego dnia sprawi, iż na wiele czynności, również golenie, nie mamy czasu. Często w najlepszym przypadku można na nie poświęcić kilka minut. Wtedy łatwo o zacięcie się, które jest spowodowane naszą nieuwagą oraz za dużym pośpiechem.

maszynka do golenia
Warto wówczas zastanowić się nad czynnością, której widocznie poświęcamy za mało czasu.

Otrzymanie następnych informacji na podnoszony tu temat jest dla Ciebie kwestią pilną? Jeżeli tak, to bez strachu kliknij ten odnośnik oraz tam zdobądź ważne info (www.liberty.olawa.pl/chemia-biurowa/).

Zgolenie włosów na twarzy to nie jest kwestia jednego błyskawicznego ruchu pędzelka oraz żyletki, a wielu panów niestety właśnie tak wykonuje tę czynność. Zanim postawią na droższe kosmetyki niech wezmą sobie prostą radę – niczym kierowcy na drodze – do serca. Spowolnienie golenia, wydłużenie ruchów i poprawki (golenie z i pod włos) niewątpliwie przyczynią się do zmniejszenia zacięć i bólu, którzy odczuwamy.