Styl i szyk!

Upływ czasu potrafi być bardzo łatwy do zauważenia. Jak temu zapobiec?

Kuracja kosmetyczna
Wraz z ubytkiem lat coraz mocniej widać go na całej skórze. Głównie narażona na to jest cała skóra twarzy. Czy jednak da się wstrzymać jakoś ten proces? Poniżej parę interesujących alternatyw dla starzenia się.

Dzisiejsza chirurgia plastyczna może robić cuda. Idąc się do kliniki medycznej dostaniemy pełną listę proponowanych zabiegów. Inteligentnie jest przed wyborem skonsultować się z lekarzem, który odpowie co konkretnie pomoże nam na kwestię, które jest dla nas tak priorytetowe. Jeśli mamy kłopoty z cellulitem to możemy spróbować zabiegu opisywanego jako lipoliza ultradźwiękowa. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków w tych częściach ciała, na których przeprowadzany jest zabieg dochodzi do swoistej kawitacji. Proces ten działa na zasadzie takiego rozbicia tkanki tłuszczowej, że ze będących wewnątrz komórek wytrącane są 3-glicerydy, które poprzez układ limfatyczny docierają do wątroby. Tam obsługiwane są jak tłuszcze pochodzące z pożywienia i w typowy sposób zostają usunięte z organów. Więcej dodatkowych informacji przeczytasz klikając na: lipoliza ultradźwiękowa.

Szczupła sylwetka
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym problemem są zmarszczki mimiczne. Zabieg laserem frykcyjnym nie wymaga znieczulenia. Szczególnie bezbolesne zabiegi jesteśmy w stanie wyszukać wpisując w wyszukiwarce „laser frakcyjny warszawa”. Dzięki takiej frazie ukaże się sporo konkretnych wyników. Prościej jest wejść pod adres: W trakcie procesu gojenia zdewastowane komórki zastępowane mogą być nową, zdrową tkanką. Efektem tego jest lepsza i jędrniejsza skóra. Jest także kilka bardziej drastycznych metod. Jedną z wybranych jest lipofilling. Pod tą nazwą kryje się przeszczep tłuszczu pod oczy, który opiera się na użyciu własnej tkanki tłuszczowej, często stosowany do czyszczenia bruzd, korekcji zmarszczek, optycznej korekcji ust, układania sylwetki, powiększania biustu, poszerzania pośladków czy też redukcji ubytków spowodowanych kontuzjami, chorobami i wadami od urodzenia. Zabieg zamówisz w Klinice MariackiKażda z omawianych metod pozwala konkretnie usunąć złe skutki starzenia.

Jednak czy to będzie dość? Nie dla każdego. Niektóre persony posuwają się w odmładzaniu do o wiele bardziej radykalnych przemian. Jednak podobne zmiany też mają własny punkt krytyczny. Po przekroczeniu go zamiast się stawać młodszym, zaczynamy się jedynie konserwować.