Styl i szyk!

Sportowy styl – na czym się opiera i o co warto wiedzieć?

buty sportowe nike
Dziś z coraz większym polotem bawimy się stylizacjami. Okazuje się, że coraz częściej eleganckie elementy stroju łączymy ze sportowymi elementami garderoby.

nike
Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Dla miłośników takich butów jak buty Nike Air Max 90 Essential , buty Nike Rosherun, buty Adidas Originals to, że na wybiegach coraz częściej można oglądać stylizacje sportowe jest świetną wiadomością . Jak najbardziej wskazane jest łączenie eleganckiej marynarki ze sportowymi butami. Kobiety coraz częściej bardziej elegancką sukienkę podkreślają luźniejszą stylistycznie torebką oraz butami. Jeansy połączone z wyjściową marynarką to również, zarówno w przypadku pań jak i mężczyzn, dość dziś powszechne. Sportowe buty zda egzamin nawet w połączeniu z garniturem. Spodnie od dresu i buty na obcasie to zestawienie, które coraz częściej kobiety stosują.

Koncerny produkujące buty sportowe wychodzą naprzeciw zmianom w trendach. Oferują przeróżne modele obuwia sportowego, można nabyć także egzemplarze z edycji limitowanych. Z jednej strony możemy zaopatrzyć się w egzemplarze ekstrawaganckie, z drugiej na półkach znaleźć można wiele tradycyjnych krojów. Warto zwrócić uwagę na takie modele jak buty Nike Air Max 90 Essential, model Rosherun buty Nike, buty Adidas Originals. Sportowe obuwie ma w tym przypadku to do siebie, że dodaje oryginalności naszej stylizacji, a ponadto możemy cieszyć się wygodą i komfortem.

obuwie marki nike
Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Różnorodność kolorystyczna dostępnych produktów daje wiele możliwości stylizacyjnych. Sporym zainteresowaniem cieszą się egzemplarze, które stanowią zestawienia odważnych, jaskrawych barw. Na dodatek dostępne są buty sportowe z finezyjnymi wzorami – kwieciste, w paski, kropki.

Jeżeli zaciekawił Cię ten materiał, to nie czekaj i sprawdź szczegóły na stronie (http://tdruk.pl/bluzy). Z pewnością przekonasz się, że tam także są to niezwykle interesujące informacje.

Kształtem wiele wytwarzanych obecnie butów sportowych przypomina te z przeszłości. Producenci znacznie chętniej powracają do wzorów, które były na topie w latach 70. Bez względu na to, jakie obecnie panuję trendy i co jest akurat na topie, kluczowe, by czuć się dobrze ze sobą. Każdy z nas powinien sam definiować swój styl. Zazwyczaj nie jest to korzystne, jeśli to trendy definiują nas.