Styl i szyk!

Sport i właściwa dieta to najlepsza droga do zdrowia i szczęścia

Nasze babcie, ciocie, matki i nasi ojcowie i koledzy wraz z koleżankami wiedzą doskonale, że sport to zdrowie , ale czy poza tym, że posiadamy wiedzę robimy coś jeszcze? Aktywność fizyczna to „lek na całe zło”, warto, więc z tego darmowego leku korzystać. Dziś jest wielkie bum na bycie wysportowamym. Zdrowe odżywianie, właściwa dawka ćwiczeń, plany treningowe, robienie fotek po i przed ćwiczeniami, po trzech miesiącach regularnej aktywności fizycznej.

Suplementów moc

na diecie

Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy decydujemy się na trening i kiedy mamy ochotę osiągnąć określoną wagę lub rzeźbę ciała musimy wspomagać się nie tylko właściwą dietą, ale też przydatne będą preparaty dla sportowców (tutaj przykład). Różnego rodzaju suplementy diety na pewno wspomogą utrzymać m.in. odpowiednią masę ciała. Preparaty mają wspierać nasze działania. Powinniśmy pamiętać, że bez odpowiednich ćwiczeń preparaty nie pomogą, a jedynie mogą zaszkodzić. Jeżeli już podejmujemy się ćwiczeń warto skorzystać z rozmowy z profesjonalnym trenerem i pójść do dietetyka. Ludzie znający się na sprawie podpowiedzą, jaki plan treningowy zacząć realizować i jaki sposób odżywiania stosować. Dowiemy się też, jakie preparaty musimy stosować by odchudzanie miało sens.

Różne rodzaje białek

Podczas dynamicznych ćwiczeń powinniśmy zapewnić naszemu organizmowi odpowiednią ilość białka. Białko jest podstawowym budulcem naszego ciała, dlatego też musimy we właściwej ilości dostarczać go do swojego organizmu. Nie stworzymy odpowiedniej rzeźby, gdy nie będziemy spożywać białka. Białko możemy dostarczać mięśniom w postaci produktów spożywczych mało przetworzonych, nabiału wszelkiego rodzaju, ale też powinniśmy spożywać białko w postaci odżywki, którą najlepiej kupować w miejscach z specyfikami dla wyczynowców, np ceneolokalnie. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że dostajemy najlepsze i co najważniejsze zdrowe białka.

Trening siłowy

Osoby uczęszczające na siłownię i trenujące regularnie doskonale wiedzą jak istotna jest systematyczność i wytrwałość (dowiedz się szczegółów).

Na prezentowanej stronie opublikowano warte zainteresowania informacje, jednak sprawdź także dodatkowe tematyczne wątki, gdyż one również zapewne Cię zaciekawią.

Odpowiednio skomplementowane suplementy pozwalają osiągnąć wymarzoną sylwetkę, oczywiście, jeżeli będzie to połączone z konkretnymi treningami. Nie możemy jednak spodziewać się, że po miesiącu biegania na siłownię i łykania suplementów będziemy mieli rzeźbę niczym Arnold Schwarzenegger. Trzeba pamiętać o tym, że jeśli chcemy być blisko ideału trzeba wylać ogrom potu na siłowni i nie jeść byle, czego, myśląc, że suplementy zaradzą wszystkiemu.