Styl i szyk!

Przystanek Woodstock jako koncerty, ale również seria akcji

Festiwal muzyczny
Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już ponad 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka tym letnim przedstawieniem chce podziękować wszelkim wolontariuszom i ludziom wspomagającym jej styczniowe, finałowe działania.

Przystanek Woodstock to nie wyłącznie przedstawienia, ale również szereg przedsięwzięć towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, oraz dużo odrębnych. Osoby, które przyjeżdżają na festiwal, cenią sobie niepowtarzalny klimat przedsięwzięcia. Ciężko o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na jakimkolwiek Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt kapel z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja aranżuje przesłuchanie chętnych grup, które chcą ukazać się przed olbrzymią widownią.

Ubezpieczenie owej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, to znaczy grupę wolontariuszy, profesjonalną ochronę, oraz policję, jaka zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbardziej bezpieczna impreza masowa w Polsce. Mnóstwo rozmaitych ludzi spotka się ze sobą, mieszka w jednym punkcie, wspólnie się bawi- nasza strona. Co roku Policja uwierzytelnia, że przy tak obszernej widowni niezwykłością jest tak nieduża ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię
Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Ażeby pojechać na taki festiwal, koniecznie należy się w coś spakować. Torby podróżne powinny być przede wszystkim lekkie, przestronne, ale trwałe. Nawet stosunkowo tania torba może być odpowiednia pod warunkiem, że będzie stworzona z dobrych surowców. Ciasne walizki sprawdzą się jako podręczny ekwipunek, jaki można zabrać ze sobą wszędzie. Typowe i obszerne walizki to rozwiązanie stosowne na dłuższe wyjazdy. Warto, aby w środku ukrywały się poboczne kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, jakie pomieszczą drobne przedmioty. Niezwykle pożyteczną możliwością jest możliwość przemiany małej walizki na plecak za pomocą obrzeżnych szelek. Nowoczesne walizki są coraz lżejsze i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie materiałów. Szczegóły znajdziesz na stronie . Różnorodność cenowa dostępnych na rynku walizek jest niezwykle duża.