Styl i szyk!

Pomysły na zagraniczne wyjazdy

Podróże z dzieckiem
Opadają sportowe emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany zazwyczaj tworzy się na kilkadziesiąt dni przed wyruszeniem w drogę, ale dla wszystkich spóźnialskich bez wątpienia zostaną dobre propozycje w katalogach. Pojawia się pytanie: dokąd się wybrać i które biuro podróży wybrać?

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

Tego lata prawie 70 procent Polaków zdecyduje się na urlop w Polsce. To dobra informacja dla tych, którzy chcą zupełnie odizolować się od współobywateli, wcześniej łatwo zauważalnych w zagranicznych kurortach. Obserwując najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja plasują się w czołówce. To jasne, skąd się tu wzięły 3 pierwsze państwa – dotknięte zapaścią nęcą niskimi cenami na miejscu. Zwłaszcza wakacje w Grecji wydają się najbardziej opłacalnym wyborem.

Sporo obywateli od jakiegoś czasu bało się lecieć do państwa faraonów. Rewolucja w tym kraju się w końcu unormowała, więc urlopu tam nie trzeba się już lękać. Warto spojrzeć do ofert last minute Egipt może być świetnym wyborem tego sezonu. Bardziej zasobnym w pieniądze rekomenduję standard all inclusive. Egipt tego lata (wejdź tutaj) zapewne także nie będzie zadeptywany, więc urlop nad Nilem mocno polecam.

indie, egzotyczne
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Odwiedzając biuro podróży (na przykład: ) powinno się rozważyć nieodległy czarnomorski kraj, który potrafi zaoferować dość niewysokie ceny, fantastyczne krajobrazy i pyszne jedzenie. Mowa tu o Bułgarii rzecz jasna. Zwłaszcza polecam odwiedzić Warnę i Złote Piaski, świetne nadmorskie miejscowości. Oferty turnusów możemy znaleźć zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to wciąż niedoceniana do końca przez świat turystyczna perełka.

Prezentowany news zawiera informacje, które omawiają ten temat, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Zobacz oferty: