Styl i szyk!

Ozdoby w domu

tkanina
Mamy już wymalowane ściany w homogenicznym kolorze z pacnięta gdzieniegdzie farbą o innym kolorze – jakąś roślinką lub namalowanym innym wzorkiem, będącym efektem działania dajmy na to – równań matematycznych. Posiadamy również w domu dokładnie takie jak potrzebujemy sprzęty. Dokładnie w takim stylu jaki nam pasuje.

Ale jednak mamy wrażenie że czegoś nam tu nadal brakuje. Można wtedy zastanowić się nad spożytkowaniem kolorowych materiałów na narzuty. Będzie to miało tą dodatkową wartość, że w pewien sposób zabezpieczymy nasze sprzęty przed zniszczeniem, a jednocześnie możemy tymże sposobem spróbować dopieścić nasze pomieszczenia. Jeśli mamy trochę sporzej odwagi możemy użyć do uszycia narzut na kanapę czy krzesła przyjemne w dotyku dzianiny futerkowe.
niebieski sweterek z dzianiny
Autor: Bess Georgette
Źródło: http://www.flickr.com

Dostępne są one w ogromnie wielu wzorach i barwach jakie mogą zadowolić nawet w największym stopniu wybrednych nabywców. Dzianiny futerkowe dostępne są w wielu fakturach, możemy zatem także nabyć zrobiony z nich dywanik pod stolik kawowy z bardziej czy skromniej długim włosem lub ich mieszanką, by nasze stopy były jak najbardziej zadowolone, szczególnie kiedy w niedzielny ranek będziemy w szlafroczku popijać poranną kawę patrząc nostalgicznie przez otwór okienny.

Pragnęlibyśmy, żeby te wpisy poruszały Wasze emocje. Z tego powodu będziemy radośni, jeżeli jakiś komentarz spod linku (http://kodak.wroclaw.pl/) pozostawiony przez Was trafi do nas.

Jeśli jeszcze posiadamy malutkie dzieciaczki dzianiny futerkowe nadają się idealnie na śpiwory dla dzieci dlatego że są to przyjemne w dotknięciu materiały oraz faktury, a również – co ogromnie ważkie – występują w dużej ilości różnych odcieniach
Opracował iltex

.

Ponieważ przybliża się czas jesienno-zimowy i nocami jest już istotnie ziąb, przy takowej sposobności zaradna pani domu dokona przeglądu dysponowanej pościeli. Oczywiście jest bardzo prawdopodobne iż w jakimś momencie będziemy musieli dokonać wymiany pościeli na nowiusieńką. To chwila by zastanowić się czy aby nie zakupić zdrowej, naturalnej pościeli. Przykładowo pościel wełniana jest nie tylko ogromnie zdrowa lecz ma również te atrybuty iż może być wykorzystywana i latem i zimą. Kiedy za oknem pada śnieg zagwarantuje nam komfortowe ciepełko i zapewne ogromnie miło będzie się nam pogrążać się we śnie kiedy zakrywać nas będzie pościel wełniana. Natomiast latem pozwoli się nie przegrzewać, przez co będziemy mieć zdrowy sen a rankiem z nową werwą przystąpimy do pracy.

Autor