Styl i szyk!

Zanim wyjdziemy na plażę…

Trzy, dwa, jeden… Pora rozpocząć odliczanie! Lato tuż, tuż. A wraz z nim słońce oraz zadbane, opalone ciało. Aby nie pozostawiło na naszym ciele nieestetycznych plam, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.

, które dobrze jest wykonywać najlepiej w trakcie kąpieli. Idealnie sprawdzi się tu domowy (thessla green filtry) scrub wykonany z np. fusów od kawy i żelu pod prysznic.

Dobrze nawilżajmy nasze ciało aby zapobiec starzeniu się skóry. Nie zapominajmy w związku z tym, aby po prysznicu wmasować w ciało nawilżający balsam. Jeśli wolimy bardziej odczuwalne nawilżenie wybierzmy olejki. Można dodawać je do stosowanych powszednio balsamów lub wsmarować w lekko wilgotną skórę.Zbawienne działanie posiada sok z marchwi – lekko przyciemni skórę, zmniejszając ryzyko oparzeń słonecznych. Kurację sokiem trzeba jednak rozpocząć najpóźniej miesiąc przed planowanym urlopem.

Jeśli chcemy by nasze ciało wyglądało nieskazitelnie, jest szansa by ostatecznie zrezygnować ze zbędnego owłosienia decydując się na zabieg epilacji laserowej. Depilację można przeprowadzić osobiście w własnej łazience, jednak jej efekty są nietrwałe – po pewnym czasie włoski odrastają. Laserowa depilacja jest o tyle bardziej skuteczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zobacz sam: marka goldwell.

Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale polepszy wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie. W Internecie znajdziemy wiele gabinetów kosmetycznych oferujących ową usługę. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce frazę: laserowe usuwanie owłosienia Białystok, a nasz przykry problem odejdzie w zapomnienie. Więcej informacji: nadmierne owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Czasem wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Niemniej jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tym przykrym problemem. I nawet jeśli metoda ta do najtańszych nie należy, należy przeznaczyć fundusze na powrót do normalności. Zapomnijmy o niezręcznych kontaktach z innymi osobami, ponieważ często mało wystarczy by na nowo pokochać siebie i żyć pełnią życia.