Styl i szyk!

Zgubienie zbędnych kilogramów – wydaje się takie proste

marchewki
kiedy temperatura rośnie to znak, iż pora porzucić parę zbędnych partii odzieży. Do komody chowamy kurtki, golfy, odkładamy obuwie na zimę, a czapkę zimową wymieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednak „przybyło” nas trochę, tak, siedzenie w długie zimowe wieczory i objadanie się, brak aktywności – to czynniki, które wpływają na nowe, zbędne kilogramy. następnie zbliża się wiosenno-letni sezon, a wielu z nas wstydzi się rozebrać… Zróbmy coś z tym!

dieta
Autor: Amelia Crook
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsze, co jeszcze możesz wykonać przed całym spektrum aktywności, to udanie się do lekarza od artykułów żywnościowych i odpowiedniego odżywania. Jest nim dietetyk, specjalista od wyjątkowego planu żywnościowego, przeznaczonego dla potrzeb danego, konkretnego człowieka. przybywający do niego ludzie to najczęściej osoby marzące żeby schudnąć. Dobry dietetyk precyzuje każdemu stosowną do możliwości dietę, która wprowadzona w życie, sprowadza mierzalne rezultaty.

Od tej koniecznej obecności w gabinecie dietetyka przemieszczamy się od razu na kąpielisko, gdzie prędko spalamy kalorię. Szybciutko jednakowoż wyskakujemy z akwenu i biegniemy przed siebie, jak Forrest Gump (a tak naprawdę, to z bieganiem nie należy przesadzać, gdyż można się nagle zniechęcić). Najlepiej pobrykać w jakimś zielonym miejscu, pośród drzew i traw, dzięki temu nie będziemy niepotrzebnie wdychać spaliny. zauważasz, że żyjesz w wielkim mieście typu Warszawa, Kraków czy Wrocław? Nic straconego, w każdym z nich są strefy zielone. No już, nie szukaj pretekstów …

warzywa
Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Po pewnym czasie, kiedy bieganie już nam się znudzi montujemy zespół znajomych lub obcych, by razem walczyć, czyli pograć w jakieś gry zespołowe. Nie dość, że zmuszają do niezłego wysiłku to jeszcze zapewniają ekscytacje.

Przy tym wszystkim warto wiedzieć o dwóch ważnych rzeczach. Po pierwsze, w trakcie aktywności pijmy dużo wody. To ważne, by się nie odwodnić. Brak wody to prosta droga do kłopotów z oddychaniem i ciśnieniem tętniczym. Druga rzecz – nie przesadzaj z postem. Jeśli nie poszedłeś do dietetyka i pragniesz samemu zadbać o swoją dietę to okej, ale zapamiętaj jedną poradę: kiedy nie jesz posiłków twój organizm odczuwa, że coś jest nie tak, powoduje to spowolnienie metabolizmu.

Nie korzystaj też z cudownych pigułek i innych suplementów diety, bo są to przeważnie tabletki, które zawierają nieznane, niezdrowe mikstury. Lepiej nie ryzykować. tak samo, nie wierz w jakieś wspaniałe sposoby odchudzania, błyskawiczne efekty.

Zaintrygował Cię ów tekst? Wejdź w poniższy link i tam jest autorska strona (http://www.kushaze.pl/pl/p/bibulki-rowll-z-tacka-i-tarka/372/) z dodatkowymi treściami na wybrany wątek.

Uwierz, że takie coś nie istnieje. Konieczny jest czas i cierpliwość, a efekty na pewno się pojawią

Źródło: www.rankinglekarzy.pl