Styl i szyk!

Obuwie dla panów, co nie należy zapominać, czego unikać.

Buty męskie
Panowie powinni pamiętać, ze ich buty świadczą o nich. Dlatego za każdym razem powinni mieć na sobie czyste buty. Dobrze też, żeby obuwie było dopasowane do ubioru mężczyzny. Ogólnie obuwie męskie jest bardzo zróżnicowane, więc uda się znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, wystarczy zacząć szukać. Mężczyźni jednak muszą pamiętać, że w ich szafach powinny być konkretne pantofle, trampki lub inne buty sportowe, buty zimowe i buty na lato.

Dzięki temu nie będą mieli panowie problemu z doborem obuwia każdego dnia. Oczywiście sporo mężczyzn posiada dużo więcej par butów, ale jeżeli któryś z mężczyzn ma jedynie obuwie sportowe, to na pewno coś jest nie tak. Do garnituru sportowego obuwia się nie ubiera, chyba, ze jesteśmy modelami, którzy chcą zrobić zdjęcie swojej stylizacji. Faktycznie bywają sytuację, które w życiu faceta wymagają lepszego obuwia aniżeli jakieś adidasy. Dlatego dobrze spojrzeć, jakie obuwie jest modne, ale też nie zapominać o tym, które buty są klasykami i które tak naprawdę nigdy nie przestaną być modne.
Buty męskie
Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria dla mężczyznPanowie przez długi czas biegają w każde miejsce z plecakami. I do jakiegoś stopnia może być, to jak wiadomo dość urocze i nie robi na nikim większego wrażenia. Jednak w pewnym momencie panowie muszą zmienić plecak na coś poważniejszego, przykładowo powinni wziąć pod rozwagę torby skórzane męskie Czytaj więcej. To faktycznie perfekcyjne rozwiązanie do służbowych spotkań.

Kiedy do pracy powinniśmy przychodzić w marynarce to zazwyczaj plecak nie będzie dobrym rozwiązaniem, ani też jakaś siatka, do której damy radę wrzucić wszystko to, co zdaje się niezbędne. Najlepsze są torby skórzane, bo możemy powkładać do nich kilka zawsze niezbędnych drobiazgów i to, co jest nam potrzebne w danym dniu Więcej na ten temat. Dzięki porządnej torbie dokumenty nam się nie pogniotą i wszystko będzie porządnie wyglądało. Na dodatek, co jest ważne, wszyscy o wiele poważniej potraktują mężczyznę z torbą skórzaną niż chłopca z plecakiem. Dlatego jeżeli panowie jeszcze nie mają konkretnej torby, to muszą to, czym prędzej zmienić.