Styl i szyk!

Najpopularniejsze kosmetyki od wieków są kupowane w większości przez kobiety

images
Kosmetyki od wieków są wykorzystywane w większości przez kobiety, a w mniejszym stopniu także przez mężczyzn. Występują w wielu rozmaitych postaciach. Ich zastosowanie także jest zróżnicowane; kosmetyki można podzielić na służące do mycia (mydła, żele, żele pod prysznic czy do demakijażu), do ochrony cery (kosmetyki do opalania), nawilżania (kremy), zmiany zapachu (antyperspiranty, wody toaletowe) oraz poprawiania wyglądu (wszelkiego typu kosmetyki kolorowe).

Coraz większą popularnością cieszą się obecnie kosmetyki wyszczuplające, występujące również w wielu postaciach.

Autor: Gosh

Kosmetyki nawilżająceTa grupa kobiet jest tusz do rzęs. Równym powodzeniem cieszą się kolorowe lakiery do paznokci.

Jeżeli chcesz bezzwłocznie wyszukać zbliżone artykuły odnoszące się do analizowanego problemu, zobacz dodatkowe info (https://dermaglin.pl/pl/maseczki-do-twarzy) na innej tego rodzaju stronie.

Oddzielny rodzaj stanowią kosmetyki – salon kosmetyczny z naszymi kosmetykami – do włosów do których należą farby czy lakiery. Te ostatnie służą do utrwalania uczesania podobnie jak żel. Często używane są także cienie do powiek, kredki do oczu oraz do ust, pomadki i błyszczyki. Spora część kobiet używa również pudrów, fluidów oraz różu na policzki. Efekt tego rodzaju ma charakter tymczasowy. Istnieją jednak metody na stałą poprawę wyglądu, do których należy makijaż permanentny. Osobnym tematem jest opcja zmiany wyglądu poprzez poddanie się operacjom plastycznym.

Źródło: Tigerandbear