Styl i szyk!

Moda na jesień 2013

biżuteria
Trendy jesień 2013 to po pierwsze ogromne pole do działania dla ludzi bawiących się modą. Znajdziemy wśród nich kolejny powrót do najmodniejszych kiedyś akcesoriów. buty na koturnie w stylu współczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą kluczem do sezonu. Nie zabraknie też wśród ubrań motywów zwierzęcych, które odpowiednio będą współgrać z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.

biżuteria
Autor: Diva
Źródło: diva

Jeśli pytamy o kolory, to moda jesień 2013 zachęci nas po raz kolejny do zestawiania kontrastujących zestawów. Wśród nich będzie królować czarny i czerwień w wersji glamour. Popularne w poprzednich latach fiolet i granat, też będą dalej modne. Mówiąc dla odmiany o fakturze, zapomnijmy o kwiatach na rzecz tkanin gładkich. Wśród deseni dozwolonych w tym sezonie, oprócz panterki, także powrócą motywy geometryczne. W dużo bardziej łagodnej niż na wybiegach odmianie, będą trafiać do sieciowych sklepów zarówno na ubraniach pełnych klasy, jak też bardziej swobodnych. Znów znajdzie się wśród nich także pepitka.

W sprawie modnego obuwia, buty na koturnie będą niezaprzeczalnie przeważać, koniecznie jednak w wersji szykownej. Dalej zostają z nami zaczerpnięte z wiosny metaliczne, oraz lakierowane akcenty. Ponadto pojawią się sznurowania – od których mogłyśmy się odzwyczaić przez ostatnie kilka sezonów.

trendy jesień 2013 to też obowiązkowe dodatki perfekcyjnie dopasowane do stroju. Warto postawić na kontrast, ponieważ muszą być zauważalne. Wielkie bransoletki zrobione z metalu, szaliki z motywami zwierzęcymi, złote, długie kolie – różnorodność w tym temacie jest ogromna, ale każdy stylista podpowie, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród torebek sugerowanych na sezon jesienny 2013, opcjonalne będą małe torebki na łańcuszku i wielkie worki, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wariancie.

Moda jesień 2013 jest ubóstwieniem kobiecości. Koniecznie będziemy eksponować figurę i w zapomnienie odejdą ogromne kroje płaszczy, marynarek (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/20/Marynarka%20br%C4%85zowa%20w%20krat%C4%99) i swetrów. Najmodniejszy look tego sezonu, będzie zawierał w sobie pazur.

Jeżeli przedstawione w niniejszym poście dane są według Ciebie pasjonujące, to dodatkowo, który zamieszcza podobne materiały.

Gładkie wąskie spodnie z imitacji skóry będą niemal obowiązkowe, a w zestawieniu z miękkim, obcisłym swetrem, utworzą stylizację na każdą okazję.

Źródło: htttp://kraina-stylu.pl/