Styl i szyk!

Twórcy świata mody. Czy każdorazowo mają słuszność?

Modelka
Jak to jest z tą modą, która co sezon przegląda naszą szafę kontroluje, lustruje, co tam mamy, jakie zmiany miały miejsce i czy na lepsze, a może jednakna gorsze, i jakie są nasze plany, czy podążymy ku nowym trendom , czy jednak nie, lepiej nie, pójdziemy własną drogą, nie będziemy wzorować się na jednosezonowej modzie, która pryśnie zaraz, jak bańka mydlana i przyjdzie coś innego…

Modelka prezentująca najnowsze trendy
Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Zasada wygląda tak, iż nie nie ma sensu polegać tylko na nowych trendach mody, bo można wyjść na tym dość słabo. Jeśli parę lat temy jakiś projektant mody przewidywał, iż spodnie materiałowe damskie to już przeżytek to teraz dopiero wiadomo w jakim był błędzie.

Te wpisy z witryny (http://www.butikanetta.pl/sukienki-namyslow/), które zobaczysz po kliknięciu na ten odsyłacz na pewno będą przydatne – są one godne uwagi i są w stanie Cię miło zadziwić.

Ten krój ma się bardzo dobrze. Takie przedstawianie swoich wizji jest podobne do prognoz futurologów, którzy przewidują, że za pięćdziesiąt lat jakiś kraj przestanie istnieć, a za sto lat jeszcze jakiś będzie globalną potęgą. Takie myślenie, z jednej strony jest głupie, ponieważ rzadko się sprawdza, z drugiej strony wspomniany „jasnowidz” za

Modelka
Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com

te pięćdziesiąt, sto lat nie będzie już mógł oglądać czy to co mówił rzeczywiście się sprawdziło, w związku z tym może dziś snuć różnorakie wizje przyszłości (markowe spodnie sportowe damskie).

Tak samo to wygląda z kreatorami mody, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy, i że to, co powiedzą na pewno się spełni. Wierzą, że spodnie sportowe damskie przestaną istnieć, a sztruksy damskie przeobrażą się w coś w stylu skafandra kosmonauty. Takie wizje wydaja się nierzeczywiste, ale przecież można fantazjować.

Zainteresowały Cię wątki stworzone w tym artykule? Odczuwasz jednakże braki? W takim razie namawiamy do kolejnej strony – naciśnij tu (https://zooksy.eu/) i przenieś się tam.

Podobnie, wielu z nich jeszcze parę lat wstecz przewidywało, iż spodnie wizytowe damskie staną się za bardzo zbliżone do męskich, tak dalece, że aż trudno będzie je rozróżnić. Jak widać, to, jak i całe mnóstwo innych prognoz się nie sprawdziło. Zatem, czy opłaca się słuchać specjalistów w dziedzinie mody? (eleganckie spodnie dla kobiet).

Niekoniecznie, gdyż każdy z nas wie, co jest dla niego najlepsze, w jakim stroju czuje się dobrze, co może założyć na konkretną uroczystość, a co podczas innej okazji nie pasuje. Niemniej jednak warto wiedzieć, że istnieją projektanci, którzy faktycznie mogą udzielić nam cennej rady, potrzeba właściwie jednej rzeczy: wzajemnego zrozumienia. Musimy przyjąć wizję zawodowca|, a on z kolei musi wziąć pod uwagę nasz indywidualny styl i nasze wybory. Dzięki tak wyglądającej współpracy można osiągnąć najlepsze rezultaty.