Styl i szyk!

Kosmetyki firmy AVON – czemu zasługują na uwagę?

Kosmetyki Avon to cała gama produktów do makijażu, pielęgnacji, zapachów, ale też stylowe akcesoria, które sprzedawane są na całym świecie. Sprawdzamy dlaczego warto kupować produkty Avon.

więcej

Autor: AVON
Źródło: AVON
Wszelki produkty Avon mają gwarancje jakości. Oznacza to, iż można oddać towar do 28 dni od zakupu. Co istotne, produkty Avon są przyjazne naturze – nie są testowane na zwierzętach, a aerozole nie niszczą warstwy ozonowej. Kosmetyki możemy nabyć poprzez Avon sklep działający w sieci. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową Avon, wybrać pozycje, zatwierdzić zawartość koszyka, wpisać adres, wybrać konsultantkę, wysłać zamówienie.

Kiedy wybrana konsultantka odbierze produkty, skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów dostawy i płatności. W przypadku zakupu kosmetyków u konsultantki, dostawa jest darmowa. Avon sklep działający w sieci zapewnia cały asortyment katalogu firmy. Katalog można obejrzeć formie online i tradycyjnej, za pośrednictwem konsultantki. Znajdziemy w nim produkty do makijażu, demakijażu, do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, produkty zapachowe, kosmetyki relaksujące oraz regenerujące, a dodatkowo biżuterię i akcesoria, w tym torby i apaszki. Oferta Avon to kosmetyki dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Warto poszukać najbliżej mieszkającej konsultantki i spotkać się z nią, aby lepiej poznać najnowsze propozycje.

Avon promocje to atrakcyjne zniżki nawet do 70 %- . W najnowszym katalogu odnajdziemy między innymi lakiery do paznokci, kosmetyki do kąpieli, wody zapachowe w promocyjnych cenach. Co kampania trafiają sprzedaży nowe, udoskonalone kosmetyki oraz przygotowywane są promocje, by klienci byli jeszcze bardziej usatysfakcjonowani. Firma Avon promocje oferuje także w systemie wybierania większej ilości produktów, oznacza to, iż kupując jeden z produktów w standardowej cenie, drugi otrzymamy za mniej. Podsumowując, warto oglądać najnowsze katalogi Avon i nabywać produkty w atrakcyjnych cenach.