Styl i szyk!

Klasyfikacje spodni – w jaki sposób je rozpoznawać i wybierać na odpowiednie okazje.

Wiele osób uznaje jedynie jeden rodzaj spodni. Pod blokami jesteśmy w stanie spotkać panów ubranych w popularne dresy firmowe, na ekskluzywnych imprezach króluje szyk i wełna superskrętna, a w okolicy rynku krótkie spodenki albo szorty. Co mamy do dyspozycji? Spodnie dresowe znane są od dawna. Cenione głównie za swoją swobodę i wygodę. Zrobione zwykle z poliestru lub z bawełny, noszone są przez każdy typ człowieka. Przez niektórych na co dzień, a inni ubierają dresy tylko w domowym skwerku. Inną, bardziej aktywną ich odmianą możemy nazwać krótkie spodenki sportowe a także legginsy.

spodnie Pepe Jeans
Autor: fervent-adepte-de-la-mode
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze i drugie pozostają jednak niezwykle wygodne. Jeansy bywają równie kultowe jak poprzedni typ. Jeśli mamy na myśli spodnie jeansowe damskie lee oraz wrangler to dominatorzy rynku i działają przede wszystkim w tym. Ich spodnie są wyjątkowo wysokiej jakości.Ale chcąc kupić spodnie jeansowe damskie lee i wrangler to nie ostatnia możliwość. Praktycznie każdy salon ma na swoim stanie kilka par – podobają mi się spodnie jeansowe damskie lee. Zwykłych prostych, ale także potarganych – z dziurami. Spodnie a’la chinosy są już odrobinę bardziej eleganckie. Proponowane są w większości przypadków do koszul codziennych. Są one stworzone z grubszego materiału, przeważnie bawełny z domieszką elastanu, dla wygodniejszego noszenia. Wśród nich również mamy kilka rodzajów. Spodnie garniturowe są najmodniejszym z typów. Stosowane najczęściej w połączeniu z koszulą i marynarką dają elegancki styl całemu naszemu strojowi. Są tworzone z przeróżnych materiałów w zależności od kwartału.

Ten kolejny link tworzyliśmy dla Ciebie niebywale starannie. Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu i zajrzysz na naszą kolejną stronę.

Zimą proponujemy cieplejsze w gęstym splocie, a później możemy pokusić się o takie z domieszką swobodnego lnu. Wszystkie spodnie można podobnie modyfikować. Zmniejszanie i modelowanie do sylwetki jest na porządku codziennym każdego zakładu krawieckiego.

Jeansy
Autor: Achmad Soerio Hutomo
Źródło: http://www.flickr.com
To którą stylizację wybierzemy zależy tylko od nas.

Emocjonuje Cię opisywana kwestia? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury bardzo podobnego wpisu – on również jest godny zainteresowania.

Możemy zawsze poszaleć i pójść w stroju niebywale niekonwencjonalnym. Możemy być pewni, że parę osób oszaleje na naszym (albo naszej kreacji) punkcie, jednak krajowy konserwatyzm jednak będzie dyktować inne warunki. Nie zapomnijmy, że spodnie to tylko jedna z części garderoby. Jest ich jednak tak dużo do wyboru, że lepiej zawczasu się dopytać detali, by nie popełnić żadnej gafy – Denim Base.