Styl i szyk!

Każda kobieta powinna przynajmniej od czasu do czasu o siebie zadbać – a jaką przyjemność Ty sobie dzisiaj sprawiłaś?

manicure
W nieustannej gonitwie codziennych obowiązków czasami zapominamy o samych sobie – jeśli musisz rany wyprawić dzieci do przedszkola, zrobić domownikom śniadanie, pójść na osiem godzin do pracy, a dodatkowo po pracy pójść na zakupy, przywieźć dzieci ze szkoły, zrobić obiad i równocześnie w międzyczasie nastawić pranie i posprzątać w domu – oczywiście nawet sekundy nie poświęcasz myśli, w jaki sposób zrobić sobie radość i się odprężyć. Tymczasem to poważny błąd!

Oczywiście, że
manicure
Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

nie możesz nagle rzucić wszelkich obowiązków, jednak czasami możesz się nimi dzielić z chłopakiem. Wówczas powinnaś mieć popołudnie tylko dla siebie – takie popołudnia powinnaś sobie wygospodarować co najmniej raz w tygodniu żeby czuć się naprawdę świeżo. Pewnie zastanawiasz się teraz, co mogłabyś robić w taki wieczór kiedy już uda Ci się go wygospodarować. Świetnym pomysłem oczywiście będzie wybranie się do gabinetu piękności – tam wykwalifikowane osoby zajmą się Tobą, a Twoim zadaniem będzie jedynie zrelaksowanie się; więcej informacji: masaż kabaty.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na wybrany temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tu (https://www.svr.sklep.pl/category/DENSITIUM-258195) – kliknij w link i przejdź do nowej strony pełnej zajmujących postów.

Możesz wybrać przykładowo masaż, który – jeśli zostanie właściwie wykonany, z pewnością da Ci siły na cały nadchodzący tydzień. W dodatku w wielu gabinetach oferowana jest przykładowo lampka wina lub nieduże przekąski. W takich warunkach masaż będzie wielką rozkoszą nie tylko dla Twego ciała, ale również dla zmysłów. Na dodatek możesz udać się także na manicure – to bez wątpienia dobry pomysł zwłaszcza

masaż
Źródło: pixabay

dla matek malutkich dzieci.

Oczywiste jest, że przy małym berbeciu zazwyczaj nie mamy ani chwili czasu na pomalowanie paznokci. Jeżeli wybierzesz się na manicure, wtedy wszystko zostanie wykonane za Ciebie. Pomalowane ładnie paznokcie sprawią, że będziesz wyglądała naprawdę świetnie i zdecydowanie dodadzą Ci pewności siebie. Taki manicure powinnaś fundować sobie co najmniej na dwa tygodnie – jeśli zdecydujesz się na lakier hybrydowy, wtedy masz właściwie pewność, że przez cały tren okres Twoje paznokcie będą wyglądały nienagannie. Oczywiście wizyta w gabinecie piękności to z pewnością świetny, jednak bynajmniej nie musisz wydać fortuny żeby się dobrze bawić i zrelaksować się. Wystarczy, że przykładowo umówisz się na babski wieczór z koleżanką – niezależnie od tego, na co ostatecznie się zdecydujesz, zawsze pamiętaj o sobie!

Doczytaj: