Styl i szyk!

Jakim osobom poleca się skorzystać z laserowej depilacji

Depilacja laserowa to jeden z najbardziej słynnych z zabiegów medycyny. Często wykorzystywana zarówno przez panie, jak i panów. Zawsze poprzedzona jest naradą z lekarzem i wykonana przez wykwalifikowanego i doświadczonego specjalistę. Laserowa depilacja Wrocław to funkcjonalna i bardzo bezpieczna procedura na pozbycie się niepotrzebnych włosów znajdujących się na ciele.

Pozbądź się zbędnego owłosienia!

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilacja laserowa jest pewną i wiecznotrwałą, a jednocześnie szybką i bezbolesną (podczas gdy zastosuje się znieczulenie) metodą wyróżnianą wśród rutynowych sposobów usuwania owłosienia. Inne sposoby depilacji niosą za sobą ryzyko wrastania włosów, pojawienia się reakcji alergicznych, przebarwień, a nawet powstania blizn po zabiegowych. Epilacja laserowa nie pozostawia tego rodzaju dolegliwości – jest metodą bezinwazyjną. Polega na tym, że kosmetolog przykłada głowicę lasera do wcześniej przygotowanej skóry.

Jeżeli przeglądasz ten artykuł to oznacza, że omawiana tematyka Cię interesuje – po przejściu do wpisu znajdziesz podobne, równie ciekawe informacje.

Transmitowana przez laser wiązka wyraźnego światła jest wchłaniana przez melaninę, inaczejbarwnik zawarty w cebulkach włosów.

Bodziec laserowy jest zamieniany w energię termiczną, co rodzi zniszczenie struktur odpowiadających za wzrost włosków, dzięki czemu nie odrastają. Czas trwania usługi jest uzależniony od tego, jak wielką powierzchnię skóry depilujemy i może wynosić od pół godziny aż do nieraz dwóch godzin. W związku z tym wybierając gabinet należałoby zwrócić uwagę na to, jakiego sprzętu się w nim wykorzystuje. Każdy gabinet medycyny estetycznej Wrocław ma w swojej ofercie tego typu zabieg, . Porządne usuwanie owłosienia jest wprawdzie dość drogie.

Zapewne miałbyś ochotę przeczytać komentarz ze strony? Jeśli tak, to rewelacyjnie. Może i Ty poczujesz chęć, by zdradzić swoją opinią.

wartość jednego zabiegu zależy od tego którą partię skóry planujemy naświetlić i waha się od 140 zł do 10000 zł.

Cenionygabinet medycyny estetycznej Wrocław posiada instrukcję do której trzeba się dostosować tuż przed zabiegiem, by wszystko przebiegło spokojnie. Co najmniej miesiąc przed zabiegiem trzeba wycofać się z opalania, również w solarium. Przez cztery tygodnie przed zrealizowaniem depilacji laserowej nie należy wykorzystywać depilatorów elektrycznych, wosku i pozostałych metod, które rwą włoski razem z cebulkami. Trzeba też odstawić pewne kosmetyki, zioła fotouczulające i preparaty zawierające beta-karoten. Z kolei przez tydzień przed nie wolno również aplikować peelingów.