Styl i szyk!

Jak nowoczesna technika może pomóc w redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej

laser
Wielu ludzi marzy o tym, żeby mieć piękną sylwetkę i wielu z tych ludzi jest też dużo w stanie przeznaczyć na zrealizowanie swoich marzeń. Jednym z głównych problemów związanych z wyglądem jest zbyt duża ilość kilogramów. Wpływa na to dużo rozmaitych czynników. Siedząca praca, brak aktywności fizycznej i nieodpowiednie jedzenie sprawiają bardzo szybkie przybywanie kilogramów i powiększanie się figury.

Recepta na taki stan rzeczy jest wprawdzie niezwykle prosta, lecz dla większości ludzi wymagająca za dużo wysiłku i wyrzeczeń. Należy w pierwszej kolejności zmienić żywieniowe zwyczaje, ograniczyć podjadanie chipsów, ciastek i pozostałych przekąsek, a w ich miejsce wprowadzić owoce i warzywa.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zobacz inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam (https://animalab.eu/pl/categories/wyposazenie-zwierzetarni/klatki/klatki-dla-myszy), odnajdziesz tutaj analogiczne wiadomości.

Następną sprawą jest większa aktywność, tu także należy wstać sprzed telewizora, założyć dres i przejść się na rower, siłownię czy basen. To również wielu ludziom sprawia ogromny problem, najbardziej chciałyby one mieć wspaniałą figurę bez żadnej pracy, z możliwością spożywania wszystkiego co będzie się chciało. To wszystko obiecują tak popularne w ostatnim czasie diety cud, ale takie możliwości daje także współczesna medycyna estetyczna – czytaj więcej na .

laser
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W kosmetycznych gabinetach coraz większe zainteresowanie mają zaawansowane urządzenia służące do walki z tłuszczem. Jeszcze do niedawna wśród takich zabiegów królowała liposukcja, jaka była jednak bardzo inwazyjna. Metody dzisiaj używane stosują całkowicie odmienne procesy, które powodują rozkład komórek tłuszczowych bez konieczności mało bezpiecznej ingerencji w ciało.

Jedną z takich nowości jest lipolaser, urządzenie emitujące w specjalny sposób skoncentrowaną wiązkę światła laserowego. Pod jego wpływem komórki tłuszczowe rozpadają się i są wydzielane z ciała, ten zabieg jest całkowicie bezpieczny dla innych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne. Odmienną technikę wykorzystuje kriolipozliza, tu z kolei stosuje się niższe temperatury w celu zamrożenia tłuszczowych komórek – wyklikaj firmę cosmed24. Pod wpływem temperatury komórki te umierają i także po pewnym czasie są w całości wydalane z organizmu.