Styl i szyk!

Jak łączyć eleganckie elementy garderoby ze sportowymi elementami?

buty sportowe
Obecnie z coraz większą odwagą eksperymentujemy ze stylizacjami.

obuwie sportowe
Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Takie buty jak Nike Flyknit Rosherun, Buty Reebok Cl Leather, a nawet buty męskie Timberland, mimo, że mają sportowy wygląd, odważnie możemyzestawiać z wyjściowymi ciuchami. Jak najbardziej wskazane jest zestawienie dresów i szpilek. Jest to połączenie, które zdecydowanie jest często wykorzystywane. Zarówno panowie jak i panie, mogą zdecydowanie urozmaicać elegancki strój, w którym elementem kluczowym jest marynarka, butami sportowymi.

To zestawienie daje doskonały efekt. panie, które lubią eksperymentować ze stylizacjami łączą elegancką sukienkę, na przykład małą czarną i zakładają do niej sportowe buty np sneakersy new balance, przykładowo adidasy. Doskonałym pomysłem, zarówno w przypadku pań jak i panów jest połączenie jeansów oraz wyjściowej marynarki.

Jest oryginalna strona www, na której znajdziesz ciekawe informacje, które należy sprawdzić. Odwiedź ją pod tym linkiem.

Trzeba pamiętać, że jeansy to element garderoby ponadczasowy, który sprawdza się w wielu sytuacjach. Zestawiony z marynarką staje się ważnym komponentem stylizacji bardziej wyjściowej. Dostrzegamy więc jeansy w nowej odsłonie. Panowie mogą także połączyć garnitur z butami sportowymi. Buty Nike Flyknit Rosherun oraz Buty Reebok Cl Leather bez zastanowienia mogą być połączone z marynarką wyjściową. Jeśli chodzi o, na przykład, buty męskie Timberland , to ich wygląd z pewnością sprawdzi się w połączeniu z T-shirtami, jak i spodniami na kant.

buty sportowe dla kobiet, damskie obuwie sportowe
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci oferują różnorodne egzemplarze sportowego obuwia, dostępne są także edycje limitowane. Przede wszystkim możemy zaopatrzyć się w egzemplarze odważne, z drugiej w sklepach nie brakuje klasycznych krojów. Producenci bardzo chętnie powracają do wzorów, które były trendy kilka dekad temu. Sukienka w grochy typu retro w zestawieniu ze adidasami to rewelacyjny pomysł. nie zważając na trendy i na to, co akurat jest na topie, ważne, by czuć się swobodnie ze sobą. Popularnością cieszą się produkty, które łączą w sobie zestawienia jaskrawych, często pastelowych kolorów. Co więcej dostępne są buty sportowe z finezyjnymi wzorami. Skontaktuj się