Styl i szyk!

Jak wybrać jeansy? Do każdego typu figury możesz dobrać właściwe spodnie. Są takie możliwości

levis
Trzeba potwierdzić, iż zakup jeansów to dość osobista czynność, to chwila, jak powinniśmy skonfrontować się ze swoją sylwetką. Kiedy mówimy o jeansach nie chodzi tylko o figurę, ale przede wszystkim o proporcje naszego ciała, jakie są z pewnością bardziej istotne niż sam rozmiar. Ta sytuacja sprawia, że ponad trzydzieści procent kobiet nie umie scharakteryzować kształtu swojej sylwetki, co na nieszczęście powoduje, że w swojej szafie posiadają kolekcję jeansów, która zamiast podkreślać zalety ich figury, czyni całkowicie odwrotnie. Pora to odmienić!

jeansy
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Panie często nie są w stanie zdefiniować, czy mają długi tułów czy krótki. A warto wiedzieć, że ma to wielki wpływ na to, po które rodzaje jeansów należy sięgać. I nie jest istotne czy mówimy o markowych jeansach typu levis, czy może o standardowych, kupionych na targu. Korzystnie więc poznać najważniejsze wytyczne, co do dobierania najlepszych jeansów. Jeśli przykładowo mamy długi tułów oraz krótkie nogi, to niezbędnie wybierajmy jeansy z wysokim stanem, co po prostu optycznie wydłuża nogi.

Bardzo częstym błędem, jaki czynią kobiety jest zakup zbyt długich spodni, jakie zamiast dobrze wyglądać faktycznie pogrubiają sylwetkę. Jednocześnie, jeansy są naprawdę uniwersalne, perfekcyjnie więc pasują zarówno do szpilek i marynarki, lecz także do standardowego t-shirtu oraz trampek. Co równie ważne, a często lekceważone, to fakt, że nie musisz być szczupła niczym modelka, ażeby w twojej szafie były jeansy. Kiedy tak myślisz, to powinnaś szybko zapomnieć o takim

dżinsy od Levis
Autor: John Fu
Źródło: http://www.flickr.com

pojmowaniu sprawy. Faktycznie bowiem jeansy wyglądają najlepiej na kobiecych sylwetkach, na różnych kobiecych sylwetkach.

Przykładowo materiał opinający się na krągłych biodrach oraz wydatnych pośladkach uwydatnia tak naprawdę atuty sylwetki. Markowe jeansy, przykładowo firmy Levis nie traktujmy niczym wydatek, to tak naprawdę inwestycja. Posiadając w swojej szafie trochę jeansów, jesteśmy w stanie ze swobodą kreować codzienny ubiór, jednocześnie te bardziej poważne jak i luźne, czyli sportowe. To więc z pewnością pocieszające, że jesteśmy w stanie dobrać jeansowe spodnie do każdego rodzaju figury. Zamiast więc żalić się i wpadać w depresję, powinniśmy to wykorzystać.