Styl i szyk!

Funkcjonalne rozjaśnianie brzydkich blizn laserem

usuwanie blizn
Blizny mogą powstawać z różnych przyczyn, czasami mamy do czynienia z bliznami potrądzikowymi, pourazowymi bądź także pooperacyjnymi. Blizny w wielu przypadkach są niezmiernie widzialne, a to sprawia, iż czujemy się niekomfortowo pod względem fizycznym, oraz nawet psychicznym. Na szczęście dzisiaj blizny można bez trudu usunąć, mnóstwo profesjonalnych gabinetów kosmetycznych proponuje laserowe usuwanie blizn Katowice.

bez blizn] Laserowe usuwanie blizn jest bezapelacyjnie bezpieczne, wobec tego nie musimy niczego się bać. Poprawnie, fachowo wykonany zabieg jest też bezbolesny, nie wywołuje też skutków ubocznych. Dzięki laserowemu usuwaniu blizn już trwale zdołamy pozbyć się tego kłopotu. Laser pracuje z szeroką ścisłością i wielką precyzją, dzięki czemu terapia jest efektywna i bezbolesna. Jeśli interesuje nas laserowe usuwanie blizn Katowice to z pewnością znajdziemy kompetentny salon, który ma w swoim zestawie taką ofertę. (Inne zabiegi: powiększanie ust – (prestiz.eu/zabiegi/twarz/modelowanie-ust/zobacz więcej) Katowice) Przed przystąpieniem do zabiegu nie występuje niezbędność szczegółowego przygotowania się, niemniej jednak nasza skóra winna być czysta i niezbyt opalona. Na kilka dni przed zabiegiem laserowego usuwania blizn nie można wykonywać również peelignów i zabiegów mikrodermabrazji, winniśmy unikać też niektórych leków i antybiotyków. Po zabiegu nasza skóra zdoła być przez jakiś okres lekko zaczerwieniona, niemniej jednak po 1-2 dniach zaczerwienienie i podrażnienie znika.

twarz
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Po jakimś okresie skóra pokryje się malusieńkimi strupkami, po czym zacznie się łuszczyć. Całkowita rekonwalescencja po zabiegu trwa około miesiąc. (-> sprawdź) W tym czasie wolno jednak realizować następne zabiegi usuwania blizn, dzięki którym zdobędziemy wymarzony wynik. Cena laserowego usuwania blizn zależy od wielu rozmaitych czynników, między innymi od wielkości blizny, jej pochodzenia i liczby zabiegów. Jeśli interesuje nas konkretna cena zabiegu to naturalnie winniśmy udać się do salonu, gdzie w trakcie konsultacji dowiemy się jakim sposobem będzie przebiegać zabieg i ile będzie kosztować.