Styl i szyk!

Czy musimy korzystać z usług profesjonalnych, żeby usunąć męczące włoski? Czy domowa depilacja wystarczy?

laser
Coraz dużą ilość kosmetycznych zabiegów możemy robić sami w domu. Jednym z tych zabiegów jest depilacja laserowa, choć jeszcze niedawno kojarzona była z gabinetami lekarskimi jak i specjalistycznym osprzętem. Na szczęście wysokiej jakości sprzęty są już dostępne dla zwykłych konsumentek. Lasery kosmetyczne być może nie są tanie, lecz z pewnością w cenach bardziej korzystniejszych, aniżeli kiedyś.

Niechciane włoski, z którymi musimy męczyć się raz na parę, kilkanaście dni, to faktycznie nic miłego, identycznie jak występujące po goleniu podrażnienia. Dobrą alternatywą jest depilacja u kosmetyczki, jednak jest on trudny i niezbyt korzystny z dwóch powodów. Po pierwsze trochę kosztuje, bo taki zabieg to wydatek kilkuset złotych, zaś do pełnego usunięcia włosków trzeba kilku wizyt. Z tego też powodu jest mało dostępny dla większości z nas.

kosmetyczny]Z drugiej strony ciężkie jest funkcjonowanie, gdy mamy następne umówione wizyty, bo przecież w lepszy sposób możemy wykorzystać ten czas. Koszt depilacji laserem w salonie jest duży, ponieważ sprzęt, jaki jest w stanie usunąć kilkaset włosków jednocześnie całkiem sporo jest wart, do tego pojedyncza wizyta to niewiele – będziemy musieli odwiedzić taki gabinet parę razy – czytaj . Sprzęty, jakie kupić jest w stanie każda osoba, nie posiadają jednak tego typu mocy, jak te w specjalistycznych gabinetach. Tego typu sprzęty usuną więc około dwieście włosków jednocześnie, a i to jest zależne od mocy. Jednakże, jak tylko mamy czas, to możemy powtarzać zabieg tak często, jak to tylko możliwe, i to bez dodatkowych kosztów.

Należy także koniecznie powiedzieć, że samodzielna depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna, chociaż sporo osób się właśnie tego obawia. Istnieją tego typu opinie, ale nie mają one ze stanem rzeczywistym dużo wspólnego. Takie urządzenia, jeśli tylko korzystamy z nich w rozsądny sposób i w zgodzie z instrukcją, są całkowicie bezpieczne, co profesjonalne sprzęty, z których korzysta się w salonach – sprawdź . Często salony te produkty nabywają w hurtowniach, przykładowo laser do depilacji hurtownia, ale dla osób prywatnych warto zarekomendować specjalistyczne punkty.

Sprawdź ten odnośnik – to naprawdę świetna propozycja (http://www.restylane.pl/), która z całą pewnością bardzo Cię zaabsorbuje. Nie wahaj się zatem i sprawdź już teraz!

W tego typu miejscach na pewno kupimy dobry sprzęt, jaki doskonale sprawdzi się w warunkach domowych.