Styl i szyk!

Czekolada na ładną oraz młodą skórę

zabieg
To brzmi niczym bajka. Jeden kawałek smakowitej czekolady dziennie, a skóra nabiera blasku a także młodego wyglądu. I to wszystko w 38 kcal. Jak to możliwe?
Zdrowa skóra w 3 tygodnie? Poznaj sekret badaczy z Cambridge!

Z biegiem lat twa skóra starzeje się i jej metabolizm spowalnia, owego procesu nie możemy zatrzymać… Ale możesz go o wiele opóźnić i co więcej – zmniejszyć jego skutki.Jak tego dokonać? Zacznij wpływać na kondycję skóry nie wyłącznie od zewnątrz, lecz przede wszystkim od środka. Tylko wówczas na dłużej podtrzymasz jej blask oraz jędrność. Tylko od wewnątrz jesteś w stanie wpłynąć na metabolizm skóry oraz dzięki temu efektywnie obniżyć negatywny wpływ elementów powodujących jej uszkadzanie.
zabieg
Autor: Salon Urody Pasja
Źródło: Salon Urody Pasja

Spadek utlenowania tkanek a także spadek wydolności transportu tlenu w osoczu są to zmiany powiązane ze starzeniem, które możemy szacować oraz monitorować za pomocą biomarkerów skóry – parametrów, jakie świadczą o poziomie następujących w skórze przemian metabolicznych, owocujących pojawianiem się zmarszczek, przesuszeniem czy utratą elastyczności – sprawdź . To właśnie biomarkery cery są dla nas głównym źródłem informacji o zdrowiu skóry. Na szczęście na metabolizm skóry i w efekcie poprawę jej biomarkerów możesz wpływać. Jak? Za pomocą polifenoli korygujących między innymi działanie naczyń włosowatych skóry a także antyoksydantów – naturalnych związków, które wspierają procesy zachodzące w układzie, takie jak synteza elastyny w fibroblastach, co owocuje wyrównaniem zmarszczek, a również wzrostem gęstości i elastyczności skóry.

Badacze z Cambridge zgłębili tajniki antyoksydantów a także opracowali formułę, dzięki której już w 3 tygodnie można wpłynąć na metabolizm skóry. Stworzyli Esthechoc – pierwszy na świecie nutrikosmetyk o tak intensywnym, dowiedzionym naukowo a także przebadanym klinicznie wpływie na przemianę materii starzejącej się skóry.Jak to jest możliwe? Esthechoc mieści działający przeciwzapalnie, wspierający transport tlenu do tkanek najbardziej silny znany nauce antyoksydant – astaksantynę i wzmagające mikrokrążenie w skórze jak też uelastyczniające naczynka włoskowate epikatechiny polifenolowe kakao.

Kolejnym zabiegiem sprzyjającym urodzie jest laser na rozstępy – dowiedz się więcej. Szpetne rozstępy już nie muszą towarzyszyć Ci do końca życia.

Jeśli intryguje Cię niniejszy wpis, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj oprócz tego inny równie zajmujący news paski wybielające zęby.

Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, można z prostotą pozbyć się ich z pomocą zabiegów laserowych w salonach urody na obszarze całej Polski.