Styl i szyk!

Ćwicz w domu, – czyli łatwe w obsłudze sprzęty do samodzielnych ćwiczeń.

images
Wiosna już tuż tuż należy pomyśleć o powrocie do formy sprzed zimowego lenistwa. Kiedy nie masz czasu chodzić na fitness, spraw sobie własną salę ćwiczeń w mieszkaniu. Ćwicz, kiedy chcesz i ile chcesz, nie przejmując się porami otwarcia klubów. Bądź swoim własnym trenerem i zamiast męczyć się w dusznych salach, znajdź odrobinę przyjemności w równie skutecznym treningu.

Autor: iStock.com

Jak to zrobić? Nic bardziej prostego. Wystarczy kupić parę urządzeń, które w przeciwieństwie do sprzętów na siłowni, będą ćwiczyły kompleksowo całe ciało. Właściwym przyrządem może być orbiterek magnetyczny. Od dłuższego czasu cieszy się sporym wzięciem, ponieważ jest multifunkcjonalny w użytkowaniu i łączy w sobie efekty ćwiczeń na kilku urządzeniach jednocześnie. Ponad to pozwala osiągnąć zamierzone efekty takie jak wyrzeźbienie sylwetki, w krótkim okresie czasu. Większość orbiterków wszystkie orbiterki wyposażone są w komputer, dzięki któremu osoba ćwicząca potrafi kontrolować atrybuty takie jak dystans, czas. Orbiterek jest także zdrowy – nie obciąża kręgosłupa.

Autor: Sport-shop.pl

W zależności od kondycji można wybrać na nim odpowiedni rodzaj treningu. Do jego plusów można zaliczyć: poprawę kondycji, wyrzeźbienie nóg, zmniejszenie cellulitu oraz zwiększenie wydajności oddechowej. Orbiterek cena, to kwestia, która nie powinna nas zniechęcić. Przyzwoite urządzenie jesteśmy w stanie nabyć już za 700zł. Te droższe to wydatek rzędu orbiterek nie ma żadnych przeciwwskazań wiekowych, to statystyki wskazują, że głównie użytkują go panie.

Dla panów również mamy propozycję: atlas do siłowni. Jest to typowe urządzenie, które pomaga rozbudowywać takie mięśnie jak: mięśnie brzucha, barki, tricepsy. Chcąc mieć taki sprzęt, należy wziąć pod uwagę, że zajmuje trochę miejsca, stąd idealnie byłoby żeby był składany. Atlas w domowej siłowni to wydatek 1000zł. Spory, ale patrząc na efekty – zgrabne ciało, to całkiem mądrze zainwestowane środki.

Ruch to zdrowie. Fraza stare jak świat, ale jakże prawdzie. Zatem do ćwiczeń drogie panie i drodzy panowanie, aby tego lata prezentować nad wodą nie tylko spalone słońcem, ale wygimnastykowane sylwetki.