Styl i szyk!

Ciekawsza oferta wzorów torebek H&M dostępna już w salonach.

images

Sieć sklepów H&M jest w ostatnich latach niezwykle popularna. Pojawia się coraz więcej punktów tej sieci, a oferta ulega poszerzeniu. Coraz znaczniejszą część asortymentu stanowią buty i akcesoria. Uszyte są z rozmaitych materiałów i w rozmaitych stylach. Ich dostpność uzależniona jest także od pory roku. Podobnie w sytuacji wszystkich innych sklepów, również tam inne dodatki i akcesoria dostepne będą w sezonie letnim, a odmienne w zimowym. Powinny one być przede wszystkim dobrane do kolekcji ubrań w danym momencie. W każdym okresie zimowym sporą część obuwia damskiego stanowią kozaki.

Kozaki

Pod hasłem „kozaki H&M” dostępna jest niezwykle bogata i zróżnicowana oferta. Kozaki są od wielu lat ogromnie chętnie kupowanym rodzajem obuwia damskiego. W ubiegłym sezonie zimowym można było obserwować zwiększającą się popularność różnorodnych botków, zwłaszcza tych na koturnie. Z drugiej strony jednak stałe miejsce w sklepach obuwniczych posiadały właśnie kozaki. W kolekcji H&M znaleźć można wiele różnych rodzajów. Zdecydowana większość z nich, zgodnie z panującymi trendami, to obuwie o bardzo długich cholewkach, czasami sięgających powyżej kolana. Występujące materiały to przede wszystkim zamsz oraz imitacja skóry. Często dostepne są również modele z wywijanymi cholewkami, które umożliwiają noszenie na dwa sposoby. Większa część kozaków H&M to obuwie na szpilce lub płaskiej podeszwie. Obecnie wśród barw dominują brązy i beże. Sporo jest jednak również butów w kolorze tradycyjnej czerni, która zazwyczaj do wszystkiego pasuje. Na niższe temperatury dostępne są obuwie ocieplane. Często w kolekcjach na wiosnę także zdarzają się kozaki, które są wykonane z cieńszych tkanin i nie są ocieplane.

Torby

Jednym z najbardziej istotnych dodatków do odzieży jest torebka. Może ona być bardzo małych rozmiarów, czyli tak zwane kopertówki. Kopertówki nosi się w ręce, a mogą pomieścić w sobie jedynie parę drobnych przedmiotów. Aktualnie wiele kobiet wybiera torby większe, część z nich o naprawdę wielkich rozmiarach. Torby H&M to takie do noszenia w ręce lub przez ramię. Ich modele są niezwykle urozmaicone. Wśród barw najczęściej spotykane to czerń i brąz. Jeśli chodzi o tkaniny, dominuje imitacja skóry. Dostępne są również kolorowe torby z tkaniny na ramię w sporych rozmiarach.