Styl i szyk!

Archiwum: treningi

treningi

Czym poprawić efekty zdrowego odżywiania?

badanie czystości wody
Nasz współczesny tryb życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Jesteśmy notorycznie zmęczeni, większość naszego czasu poświęcamy pracy. Nie odpoczywamy, za krótko sypiamy. W dodatku, fatalnie się odżywiamy. Spożywamy byle co i gdziekolwiek. W zasadzie, chodzi nam tylko o zaspokojenie uczucia głodu. Tymczasem, nasz organizm do normalnego funkcjonowania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Niezbędna jest także woda.

W jaki sposób polepszyć wyniki diety? Poczytaj więcej o wodzie jonizowanej

elektroniczny papieros
Współczesny tryb życia jest dla naszego samopoczucia niezwykle szkodliwy. Jest to niezaprzeczalny fakt. Przebywamy za dużo czasu w pracy. Aby zapracować na uznanie szefa najczęściej dajemy sobie wcisnąć dodatkowe godziny. W związku z tym, przychodzimy do domu zmęczeni i zdenerwowani. To wpływa w ogromnym stopniu nie tylko na częste problemy ze snem, ale również na nasze więzi z członkami rodziny.

Jak rozpocząć swoją przygodę z siłownią czyli kilka ważnych informacji dla początkujących miłośników tego sportu?

kobieta
Wielu ludziom zaczynającym chodzenie na siłownię może się wydawać, że wszystko sprowadza się do podnoszenia ciężarków czy sztangielek, a mięśnie same urosną z dnia na dzień. Rzecz jasna jeśli ktoś traktuje chodzenie na siłownię bez jakiegoś większego zaangażowania, to być może na tym skończy. Oczywiście jeżeli nie nabawi się jakiejś nieprzyjemnej kontuzji, co wbrew pozorom wcale nie jest trudne.