Styl i szyk!

Archiwum: treningi

treningi

Jak rozpocząć swoją przygodę z siłownią czyli kilka ważnych informacji dla początkujących miłośników tego sportu?

kobieta
Wielu osobom rozpoczynającym chodzenie na siłownię wydaje się, że wszystko sprowadza się do podnoszenia ciężarków czy sztangielek, a muskuły same urosną w szybkim tempie. Rzecz jasna jeśli ktoś traktuje takie ćwiczenia bez większych ambicji, to może na tym poprzestać. Rzecz jasna jeżeli się nie nabawi jakiejś nieprzyjemnej kontuzji, co wbrew pozorom wcale nie jest trudne.

Czym poprawić efekty zdrowego odżywiania?

badanie czystości wody
Nasz współczesny styl życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Chodzimy notorycznie zmęczeni, lwią część naszego czasu poświęcamy pracy. Nie odpoczywamy, zbyt mało śpimy. Do tego wszystkiego, fatalnie się żywimy. Spożywamy byle co i gdziekolwiek. W rzeczywistości, chodzi nam tylko o zaspokojenie uczucia głodu. Tymczasem, nasze ciało do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Bardzo ważna jest również woda.

W jaki sposób polepszyć wyniki diety? Poczytaj więcej o wodzie jonizowanej

elektroniczny papieros
Współczesny tryb życia jest dla naszego samopoczucia niezwykle szkodliwy. Jest to niezaprzeczalny fakt. Przebywamy za dużo czasu w pracy. Aby zapracować na uznanie szefa najczęściej dajemy sobie wcisnąć dodatkowe godziny. W związku z tym, przychodzimy do domu zmęczeni i zdenerwowani. To wpływa w ogromnym stopniu nie tylko na częste problemy ze snem, ale również na nasze więzi z członkami rodziny.