Styl i szyk!

Archiwum: treningi

treningi

Jak rozpocząć swoją przygodę z siłownią czyli kilka ważnych informacji dla początkujących miłośników tego sportu?

kobieta
Wielu osobom zaczynającym chodzenie na siłownię wydaje się, że wszystko będzie tam sprowadzone do podnoszenia ciężarków czy sztangielek, a mięśnie same będą rosnąć w szybkim tempie. Oczywiście jeśli ktoś będzie traktował chodzenie na siłownię bez jakiegoś większego zaangażowania, to być może na tym skończy. Oczywiście jeżeli się nie nabawi jakiejś nieprzyjemnej kontuzji, co wbrew pozorom wcale nie trudne nie będzie.

Czym poprawić efekty zdrowego odżywiania?

badanie czystości wody
Dzisiejszy tryb życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Chodzimy notorycznie zmęczeni, większość naszego czasu przeznaczamy na pracę. Nie odpoczywamy, zbyt mało sypiamy. Na dodatek, okropnie się żywimy. Jemy byle co i byle gdzie. W zasadzie, chodzi nam tylko o zaspokojenie uczucia głodu. Tymczasem, nasze ciało do normalnego działania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Niezbędna jest także woda.

W jaki sposób polepszyć wyniki diety? Poczytaj więcej o wodzie jonizowanej

elektroniczny papieros
Dzisiejszy styl życia jest dla naszego organizmu niezwykle szkodliwy. Jest to niezaprzeczalny fakt. Siedzimy za dużo czasu w pracy. Aby zyskać uznanie szefów bardzo często bierzemy dodatkowe godziny. W związku z tym, przychodzimy do domu przemęczeni i poddenerwowani. To oddziałuje w znacznym stopniu nie tylko na częste kłopoty ze snem, ale również na nasze stosunki z bliskimi.