Styl i szyk!

Archiwum: tkanka

tkanka

SPA z horroru, czyli dziwne zabiegi

Depilacja laserowa nóg
Panie słyną z tego, że są w stanie cierpieć, jeśli w zamian mogą stać się szczuplejsze. Trudne operacje, kremy z podejrzanymi składnikami – to jeszcze nic. Depilacja gorącym woskiem to dla pań niezbędny zabieg kosmetyczny. Bardzo ciekawe, bo – w dzisiejszych czasach poddajemy się ciągle nowszym krzywdom i to laser ipl prowadzi do tego, że nie jesteśmy włochate.

Niemiły problem – odcisk na nodze. Jak sobie z nim radzić? Jakie są możliwości? Czy można sobie z tym poradzić osobiście?

Stopy
Najważniejszą przyczyną tworzenia się odcisków jest nieodpowiednio dopasowane buty. Kobiety niezwykle często nabywają buty, które na przykład są o numer za małe. Zachowujemy się tak, gdyż konkretna para obuwia niezwykle nam się podoba i nie widzimy kolejnej możliwości niż ich zdobycie – nie patrząc na rozmiar.

Zmniejszenie tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

dermatologia
Nadwyżka tkanki tłuszczowej, to przede wszystkim problem estetyczny, jaki dotyczy zarówno dam jak i panów. U facetów lokalizacje nagromadzenia tkanki tłuszczowej to brzuch, boki, kark, szyja, podbródek. Jej zlokalizowanie bywa zależne od genów i pomimo odchudzania reszty ciała, w tych punktach nie odczuwamy znaczącej poprawy. Uprawianie sportu także nie osłabia zebranej tkanki, co jest następstwem jej mizernego metabolizmu.