Styl i szyk!

Archiwum: rysunek

rysunek

Jednym z zabiegów na poprawienie stanu cery jest fotoodmładzanie laserowe, niejednokrotnie przeprowadzane po usunięciu tatuażu

Tatuaż
Wielu ludzi w latach młodzieńczych wybiera tatuaże, jakich w dalszym czasie żałują oraz szukają sposobów na ich przerobienie czy też usunięcie. To też dotyczy piercingu, jaki nie jest pozytywnie odbierany w licznych miejscach. Ludzie najczęściej postanawiają na usunięcie tatuażu z uwagi na pragnienie dostania się do pracy w miejscu, gdzie nie są one akceptowane.

Chciałbyś się wyróżniać? Zamów koszulkę z nadrukiem

koszulka
Oryginalność jest rzeczywiście ważna, stąd wielu z nas pragnie się wyróżniać z tłumu. Jak najprościej być oryginalnym, tak że od raz widać, że się odróżniamy? Wiadomo, najprostsza droga, to ubranie, noszenie czegoś niepowtarzalnego. Niezbyt łatwo jednak się wyróżnić, jak każdy ubiera się w takich samych sklepach? Nie martw się, przecież jest sposób, żeby kreować własne ciuchy, np. koszulki z nadrukiem.

Tatuaże od lat pozyskują coraz to większą popularność w Polsce

Tatuaż na plecach
Jeszcze niedawno w naszym kraju krążyła krzywdząca opinia, że tatuaże to domena penitencjariuszy i w ogóle osób posiadających problemy z prawem. Uwzględnijmy także, że nie znano profesjonalnych punktów tatuażu, więc ”dziergano” je w chałupniczych – nierzadko mało higienicznych miejscach. Biorąc to wszystko pod rozwagę nie budzi zdziwienia, że bardzo mało osób było zdecydowanych na przyozdobienie własnego ciała jakimś obrazem lub napisem. Dodatkowo tatuowaniu towarzyszył, często wielki, ból, co odstraszało wielu zainteresowanych.