Styl i szyk!

Archiwum: piersi

piersi

W jaki sposób obecna kosmetologia wykorzystuje technologiczne nowinki przy rozmaitych zabiegach.

akt - skóra

Kobiety od bardzo dawna marzą o tym, żeby jak najładniej wyglądać. Nic dziwnego, że za swoją urodę są w stanie dużo się wykosztować, a także sporo wycierpieć, bowiem niektóre z zabiegów wcale do przyjemnych nie należą. Rzecz jasna rzeczą wiadomą jest, że żeby odpowiednio wyglądać w pierwszej kolejności trzeba o siebie dbać, jeżeli ktoś wcale się nie rusza i cały czas przejada się słodyczami, to bawet duża ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Ale dla osób, które mimo wszystko dbają o to, aby odpowiednio żyć każdego dnia wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym rzeczywiście może bardzo pomóc. A aktualnie wybór jest naprawdę duży, bowiem kosmetologia i medycyna cały czas idą mocno do przodu. Jeszcze niedawno największym zmartwieniem pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i czemu tak drogo. Aktualnie zamiast tego dość inwazyjnego zabiegu wykorzystuje się lasery lub ultradźwięki, jakie nie tylko są znacznie bezpieczniejsze, lecz również dają najczęściej dużo lepsze efekty bez skutków ubocznych.

Usługi chirurgi plastycznej – które zabiegi wyróżniają się dziś w Polsce największą popularnością wśród pacjentów?

Zabieg chirurga plastycznego
Kompleksy dotyczące wyglądu zewnętrznego są dzisiaj niestety powszechne. Społeczeństwo kładzie ogromny nacisk na bycie osobą szczupłą, wysportowaną i wiecznie młodą, co nie jest możliwe bez zastosowania skalpela chirurga. Właśnie z tego powodu żadna klinika chirurgii plastycznej nie może narzekać na brak zainteresowania oferowanymi usługami.

Jakim sposobem bezboleśnie pozbyć się kompleksów? Niezbędny poradnik dla każdej pani

medycyna
Każda z nas ma jakieś kompleksy. Czasami są to odstające uszy, za duży nos lub krzywe nogi. Lista z rzeczami, które chętnie byśmy wyeliminowały mogłaby mieć kilkadziesiąt stron i z pewnością nie wyczerpałaby tematu. Na szczęście możemy pracowania nad swoim wyglądem. Niewielkie zmiany mogą przynieść wspaniały efekt.

Pulchniejsze panie i doskonała bielizna

Modelka w bieliźnie
Właściwie dopasowana bielizna to podstawa, szczególnie kiedy nadchodzi piękna pogoda i zdejmujemy z siebie tony ciuchów. Wówczas bielizna dużo bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod przewiewnych bluzek i spódnic. Jeśli jesteśmy szczupłe i mamy idealną sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy pokazywały swoje ciało, problem pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka nie należy do atrakcyjnych.

I nie wódź na pokuszenie – czyli seksi bielizna dla pani

Nocna bielizna
Piękna kobieta to nie tylko kobieta zadbana, ale również gustownie ubrana. I nie idzie w tym wypadku jedyni o ubiór na co dzień, ale również odpowiednio dopasowaną bieliznę. Mnóstwo kobiet nie uświadamia sobie, jakie bielizna – zwłaszcza sexi bielizna – potrafi zdziałać cuda. Nieważne czy mamy doskonałą sylwetkę, czy pozostawia ona wiele do życzenia – sexowna bielizna na niejednej pani prezentuje się bajecznie i sprawia, że czuje się ona wyjątkowa.