Styl i szyk!

Archiwum: perfumy

perfumy

W jakim celu i jak poprawiamy sobie urodę

Cienie do powiek
Każda kobieta potrafi wskazać swoje najważniejsze kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najważniejsze zapach. Mówi się, że ideałem jest zawsze kojarzyć się z tą samą perfumą i rzeczywiście wiele z nas przyzwyczaja się do właśnie swoich flakoników. Chanel No 5 to symbol kobiecości i dla znacznej grupy wyjątkowy zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie muszą o tym nie zapominać.

Świat jest pełen doznań

perfumy
Od dziecka wpajano nam, że pogoń za uciechami zgubnie się kończy – kończy się nadwagą i złym stanem zdrowia. Jednak odmawianie sobie przyjemności nie leży w naszej naturze w związku z czym przynosi więcej szkód niż korzyści. Czy nasze życie miałoby sens bez zmysłowych doznań? Potrawy byłyby mdłe i nijakie, a węch by nie istniał. Na szczęście przyjemności istnieją, a drogi nerwowe błyskawicznie przewodzą miłe wrażenia do mózgu. Wniosek? To co lubisz, rób często, lecz z umiarem.

Lato może pachnieć nie wyłącznie florą i miłymi wspomnieniami – sprawdź perfumy odpowiednie na lato

Perfumeria Internetowa Tigerandbear
Okres wakacyjny może pachnieć nie wyłącznie roślinnością i wspaniałymi wspomnieniami, a też dobrze dobranymi, markowymi perfumami. Poniżej przedstawiamy ciekawe zestawienie popularnych wytwórni perfumeryjnych, których produkty można napotkać w takich miejscach jak galeria handlowa bądź perfumeria internetowa.

W jaki sposób wybrać preparat adekwatny do rodzaju danej skóry? Czym potrafi skutkować błędny dobór kremu?

maseczka

Bez wątpienia każda kobieta ma świadomość, jak wielki wpływ na samopoczucie ma doskonały wygląd. Musimy mieć na uwadze, że rewelacyjna kondycja cery, czy włosów wymaga właściwej pielęgnacji. Sporo kobiet rezygnuje z stosowania podrzędnych preparatów, na rzecz kremów doskonałej jakości lub preparatów przyrządzanych samodzielnie.

Preparaty dla płci męskiej – ile powinieneś o nich wiedzieć

mężczyzna
Współczesny mężczyzna to człowiek zadbany. Obecnie do sklepów z kosmetykami chodzą nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. To ważne, bo wreszcie mężczyźni chcą o siebie zadbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które okazują się ulubieńcami wielu mężczyzn.

Już dziś postaw na kosmetyki znanych firm takich jak Taylor of Bond Street, Baxter of California , a także Muhle Razor!

Twarz
W dzisiejszych czasach zdecydowanie więcej ludzi dba o swój wizerunek , a także wyśmienite samopoczucie. Aktywność fizyczna, a także naturalne posiłki pozytywnie wpływają na nastawienie do funkcjonowania oraz zdrowie. Jednakże bez użycia specjalistycznych kosmetyków nigdy nie pozbędziemy się wszelkich kłopotów z cerą.