Styl i szyk!

Archiwum: ozdoby

ozdoby

Najlepsza biżuteria na Walentynki

images
Walentynki to świetna okazja do tego, aby ubrać dodatki, na które z pewnością nie mielibyśmy odwagi zdecydować się w każdy inny dzień roku. Komercyjne święto, łączone w głównej mierze z sercami i czerwonym kolorem sprawia, że można sobie pozwolić na więcej i potraktować swój image mniej surowo niż zwykle. Kolejny już rok, można zaobserwować coraz zuchwalszą modę na fantazyjne ozdoby i stroje walentynkowe.

W jaki sposób dać sobie radę z niezwykle wymagającym wyzwaniem, jakim z pewnością jest spersonalizowanie przestrzeni?

landszaft - ubrania

Zaaranżowanie domu nierzadko równa się wielu trudnościom i sprawom, z których w jakiś sposób trzeba wybrnąć. Ogrom przedmiotów wymaga bowiem przypilnowania, a często jest tak, że aspekt, który pozornie wydawał się prosty i przyjemny zatrzymuje proces aranżacji na długie godziny. Jednakże nie ma powodów do paniki, ponieważ proces aranżowania dostarcza również mnóstwa przyjemnych doznań, z których jedną na pewno jest możliwość do personalizacji swej przestrzeni.

H&M – ubrania dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są w sprzedaży już od prawie 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy punkt handlowy tego skandynawskiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero dekadę temu, jednak reszta świata zdążyła się już przyzwyczaić do niego. Pionierski sklep H&M został utworzony zaledwie dwa lata po koszmarze II WŚ. W tamtym czasie marka zwała się Hennes, co w języku jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa podpowiada, że w tamtym czasie w punktach oferowano jedynie kreacje dla płci pięknej.

Skórzane rękawy wciąż są trendy

Kolekcja ubrań Blue Coast
Dodatki ze skóry i ekoskóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Co więcej tego typu ozdoby nie są kojarzone już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już spotkać nawet w ciuchach przeznaczonych na uroczyste wyjścia czy po prostu do pracy. Jeszcze nie dawno chodzenie po ulicach gustem. Posiadaczka takiej odzieży, albo była kobietą o nader ekstrawaganckim stylu, albo w jej garażu zaparkowany był motocykl.

Oryginalna biżuteria nie tylko dla kobiet

rękodzieło
Biżuteria wykorzystywana jest od najdawniejszych czasów. Ozdoby takie najczęściej kojarzone są z kobietami, lecz nie tylko kobiety są ich użytkowniczkami. Biżuteria służy podkreśleniu urody, jest także dodatkiem do odzieży. W plemionach pierwotnych typ posiadanych dodatków bywa też znakiem posiadanej władzy. Najcenniejsze są akcesoria z drogocennych kruszców jak na przykład złoto lub srebro.