Styl i szyk!

Archiwum: naskórek

naskórek

Co zrobić, aby zadbać o własną urodę? Jakie istnieją sposoby na niwelowanie zmarszczek?

kosmetyka estetyczna twarzy gdańsk
Jako wypełniacz zmarszczek bardzo często używany jest kwas hialuronowy jak i nie aż tak popularny, lecz także wart wspomnienia jak i dający całkiem dobre rezultaty – kwas polimlekowy. Jeden, oraz drugi wypełniacz zmarszczek wykorzystywany jest w trochę inny sposób, najważniejsze natomiast, iż daje dobre efekty. W zależności od tego którą klinikę wybierzemy, dla przykładu wypełnianie zmarszczek Szczecin, stosowany jest jeden z tych dwóch preparatów, warto w związku z tym coś o nich wiedzieć.

Kwas hialuronowy – walcz o młodość z dobrą bronią

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy stanowi jeden z głównych a także najbardziej skutecznych składników wchodzących w skład kosmetyków, które mają na celu odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko część produktów pozyskiwanych na bazie kwasu, spowalniających procesy starzenia się skóry.

Korygujące zabiegi dermatologiczne

wellderm - logo
W naszych czasach jest ogrom rozwiązań, by skorygować defekty naszej urody. Medycyna estetyczna rozwija się niezwykle szybko i oferuje nam wiele różnych zabiegów pozwalających poprawić stan skóry, usunąć różnego typu defekty albo zmienić to co się nam nie podoba. Zabiegi te są raczej kosztowne, lecz nie mają zazwyczaj zaporowych cen i można sobie na nie pozwolić.

W jaki sposób skutecznie pozbyć się trądziku i cieszyć się gładką cerą?

Leczenie trądziku
Nawracający trądzik jest szczególnie uporczywym utrapieniem. Nie tylko spędza sen z powiek nastolatkom, ale też powoduje nieestetyczne blizny. Jak można się pożegnać z tym problemem raz na zawsze? Leczenie trądziku to długi proces, ale szczęśliwie nie misja skazana na porażkę. Najlepiej jednak nie eksperymentować na skórze, a bez wahania wybrać się na wizytę do lekarza specjalisty.

Jak można walczyć ze skórnymi problemami, przykładowo takimi jak zmarszczki lub cellulit?

zabieg
Cellulit jest niezwykle trudnym przeciwnikiem do pokonania. Najczęściej pojawia się na piersiach, brzuchu i udach, czyli w takich miejscach, gdzie są duże powierzchnie skóry. W miejscach, w których się pojawia, powierzchnia skóry zaczyna się robić zmarszczona, a w bardziej poważnych przypadkach pojawiają się różnego rodzaju zgrubienia i grudki. Tak naprawdę im choroba ta jest bardziej zaawansowana, tym więcej wysiłku należy włożyć w jej leczenie.