Styl i szyk!

Archiwum: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna dla każdego – żeby dowiedzieć się więcej przeczytaj ten artykuł

medycyna estetyczna
„Nie stać mnie”, „Na taki luksus mogą sobie pozwolić tylko gwiazdy”, „Nie chcę po zabiegu wyglądać sztucznie”. Oto najpopularniejsze mity, które mówią o zabiegach medycyny estetycznej. I chociaż zainteresowanie zabiegami cały czas wzrasta, medycyna estetyczna wciąż nie może się wyswobodzić od związanych z nią nieprawdziwych wyobrażeń.

Pomysły na wiosnę – usunąć przebarwienia

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Ginekologia estetyczna dla każdej dziewczyny

kobieta
Aktualnie coraz popularniejsze stają się zabiegi tak zwanej medycyny estetycznej. W ostatnich lat technika i medycyna rozwinęły się tak bardzo, że medycyna nie jest wykorzystywana wyłącznie do celów związanych z przywracaniem zdrowia i życia. Aktualnie jej osiągnięcia stosuje się także do celów o charakterze estetycznym, a więc wiążących się z wyglądem i samooceną pacjentów. Często bywa tak, że pacjenci nie są zadowoleni ze swojego wyglądu, gdy przykładowo wygląd którejś części ciała jest przyczyną kompleksów.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Zabiegi medycyny estetycznej – jakie z nich są dzisiaj najczęściej wykonywane oraz w jaki sposób wybrać odpowiednią klinikę?

kobieta

Większość osób przywiązuje rzeczywiście bardzo istotną wagę do własnego wyglądu zewnętrznego. Nie ma w tym nic dziwnego. Z jakiego względu? Dzisiaj jest kładziony ogromny nacisk na atrakcyjność oraz zachowanie młodości. Zwyczajną konsekwencją takiego stanu rzeczy jest wzrost popularności wszelkiego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Kliniki proponują szeroką ofertę, wobec tego bez względu na indywidualne oczekiwania, każdy konsument może odnaleźć coś, co będzie dla niego rzeczywiście odpowiednie. Jakie zabiegi medycyny estetycznej cechują się dzisiaj dużym zainteresowaniem?

Zmarszczki – jak dziś im faktycznie odpowiednio zapobiegać oraz w jaki sposób likwidować te, które już powstały?

Twarz kobiety
Zmarszczki są jednym z najwcześniejszych niepokojących symptomów upływu czasu. Pewnego razu w lustrze zauważa się zmarszczki na czole czy kurze łapki. Niestety, taka jest kolej rzeczy i ludzki organizm zawsze się zestarzeje, jednak okazuje się, że można skutecznie walczyć ze zmarszczkami opóźniając ich pojawienie się i likwidując te, które już zagościły na twarzy. Jakim sposobem? Czy istnieją skuteczne rozwiązania?

Przebarwienia na twarzy warto eliminować

twarz
Z jakich zabiegów musimy skorzystać? Gdy zainteresujemy się tym, co oferuje nam medycyna estetyczna, to z pewnością potrzeba się dowiadywać z jakich zabiegów powinniśmy skorzystać, tak aby poprawić swoje samopoczucie i żeby móc wiedzieć, że wprost właściwie czujemy się w swojej skórze. Laserowe usuwanie rozstępów efekty ma szansę zaproponować nieprawdopodobne.