Styl i szyk!

Archiwum: medycyna estetyczna

medycyna estetyczna

Zatroszcz się o estetykę swego ciała z dobrze zaplanowanymi zabiegami, czuj się piękna oraz młodsza

lipomasaż
Obecna medycyna estetyczna proponuje nam szereg komfortowych alternatyw, dzięki którym jeszcze lepiej mamy okazję zadbać o urodę oraz formę ciała. Zabiegi przeprowadzane w gabinetach medycyny estetycznej pozwalają usuwać niedoskonałości, z którymi jeszcze niedawno nie dało się walczyć lub walczyło się bardzo ciężko.

W czym może pomóc medycyna estetyczna? W jakiego typu dolegliwościach jest wręcz niezastąpiona?

depilacja laserowa
Medycyna estetyczna to możliwość dla sporej grupy ludzi na poprawienie wyglądu, a tym samym na zwiększenie poczucia pewności. To niesamowicie popularna dziedzina w medycynie, która z dnia na dzień szybciej się rozwija. Razem z bogaceniem się krajów więcej pieniędzy zarabiają również mieszkające w nim osoby, dzięki czemu mają możliwość skorzystać z wielu różnych zabiegów.

Ginekologia estetyczna dla każdej dziewczyny

kobieta
We współczesnym świecie coraz popularniejsze stają się procesy tak zwanej medycyny estetycznej. Ostatnio technika i medycyna uległy tak gwałtownemu rozwojowi, że medycyna nie jest stosowana wyłącznie do celów wiążących się z ratowaniem zdrowia i życia. Obecnie jej osiągnięcia wykorzystuje się również do zabiegów czysto estetycznych, a więc związanych z wyglądem i samooceną pacjentów. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że pacjenci są niezadowoleni z wlasnego wyglądu, gdy na przykład wygląd którejś części ciała jest powodem kompleksów.

Bądź olśniewająca dzięki salonom medycyny estetycznej

Kobieta spoglądająca w lusterko
Ściśle z definicją, medycyna estetyczna trudzi się głównie profilaktyką starzenia się skóry oraz przebudowami mającymi odtworzyć stan sprzed tego procesu. Myśląc globalnie, poprzez delikatne, nieinwazyjne zabiegi ma odmłodzić naszą skórę, wyzbyć się zmarszczek, czy naprawić drobne defekty estetyczne, które oddziałują negatywnie na naszą samokrytykę – blizny, zapadnięte policzki, za bardzo małe piersi, itp.

Zachować młody wygląd

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
W wymarzonym świecie posiadasz dostatecznie dużo czasu na wypoczynek oraz aktywność fizyczną. Twoje ciało prezentuje się idealnie. Jesteś dumna ze swojej kobiecości.Marzenia? Niestety, często okazuje się, że tak…
A przecież dobry wygląd to nie tylko sprawa ciała, ale i duszy. Dlatego dobrze jest częściej z większą czułością zająć się sobą.Żyjemy w kulcie młodości, tym samym każdy z nas pragnie mieć wciąż „naście” lat. Pomaga to nie tylko na akceptacji siebie, ale także zdobyciu lepiej płatnej pracy, utrzymaniu stanowiska czy kontaktów towarzyskich.Wspaniałe możliwości w odmładzaniu twarzy i ciała, oferuje nam obecnie medycyna estetyczna. Zabiegi, które polegają na poprawie objętości skóry, to dla wielu spełnienie marzeń. Nie dość, że gwarantują pacjentom młody wygląd, to jeszcze chronią ich przed wcześniejszym starzeniem.

Medycyna estetyczna dla każdego – żeby dowiedzieć się więcej przeczytaj ten artykuł

medycyna estetyczna
„Nie mam pieniędzy”, „Na taki luksus mogą sobie pozwolić tylko znane twarze”, „Obawiam się, że będę później wyglądać nienaturalnie”. Są to najczęściej słyszane acz błędne opinie, które mówią o zabiegach medycyny estetycznej. I mimo, że zainteresowanie zabiegami konsekwentnie rośnie, medycyna estetyczna jednak nie może się uwolnić od związanych z nią nieprawdziwych wyobrażeń.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Pomysły na wiosnę – usunąć przebarwienia

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.