Styl i szyk!

Archiwum: maszynka

maszynka

Kosmetyki i przybory do golenia dla mężczyzn – sprawdź, co warto kupić

krem do golenia
Współczesny mężczyzna jest trochę inny aniżeli mężczyźni sprzed paru dekad. Współczesny mężczyzna rzeczywiście niesłychanie o siebie dba. Jednak wciąż jego domeną jest ogólnych rytuał golenia się. Z tym są kojarzeni najprawdziwsi panowie. Mężczyźni doskonale wiedzą, jakie kosmetyki i przybory kupować, żeby golenie było dla nich czymś przyjemnym. Oczywiście mężczyźni, którzy już od dawna się golą. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z goleniem i nie korzystają z rad swoich ojców mogą nie przepadać za goleniem. Bo niewprawne golenie może doprowadzić do podrażnień. Najczęściej mężczyźni stawiają na krem do golenia kent.

Jak odpowiednio dbać o skórę męskiej twarzy? Jakich specyfików używać?

mężczyzna
Zdawać by się mogło, że panowie nie troszczą się o swój wygląd tak samo jak panie. Z pewnością nie każdy z panów rzeczywiście przejmuje się tym tematem. Natomiast są tacy, dla których to coś naturalnego. Tak jak codzienny prysznic, tak samo używanie kosmetyków specjalnie dla panów jest dla nich czymś normalnym. Dziś jest to coraz łatwiejsze bo na rynku mamy dużo środków specjalnie dla mężczyzn. Panowie skóry na twarzy poświęcają najwięcej uwagi. W jaki sposób zatem powinni to robić dobrze?

Kłopoty ze skórą? Sprawdź który zabieg kosmetyczny pomoże Ci rozwiązać Twój szkopuł! W tym momencie popularny jest peeling chemiczny , a także laser frakcyjny!

twarz
Stres, niewłaściwa dieta oraz palenie fajek to tylko niektóre przyczyny kłopotów ze skórą. Już dziś stań przed zwierciadłem, przymknij oczy i zastanów się, co potrzebowałabyś wymienić w swoim ciele, aby poczuć się lepiej.

Pierwszym szkopułem z jakim zmagają się dorosłe kobiety jest nadmierne owłosienie, jakie może być szczególnie problematyczne w okolicach twarzy. Najgorszy jest na pewno wąsik, który nie pasuje żadnej kobiecie.