Styl i szyk!

Archiwum: łazienka

łazienka

W jakie przedmioty zaopatrzony musi być gabinet, w jakim wykonywane będą zabiegi kosmetyczne?

myjka fryzjerska
W pomieszczeniu masażu przy stanowisku do masażu montuje się umywalkę, dozator mydła w płynie i umieszcza się ręczniki jednorazowego użycia. Co się tyczy pokoju zabiegowego powinny w nim znajdować się, w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu, specyfiki dezynfekcyjne. Nie możemy zapomnieć też o zamykanym zasobniku na środki jednorazowego użytku i tampony bądź waciki jałowe. Mało tego na kosmetykach nieodzowna jest data otwarcia i data ważności.

Myślisz o prawdziwym luksusie? Zafunduj sobie w domu jacuzzi oraz ciesz się satysfakcją płynącą z kąpieli

Jacuzzi w domu
Projektowanie mieszkania to nie tylko zadbanie o estetykę i komfort, ale też obmyślanie przyjemności i dbanie o idealne warunki do odpoczynku. Dlatego warto stosować innowacyjne rozwiązania aranżacyjne, jakie pozwalają poczuć się w swoim domu, jak w najprawdziwszym SPA. Takim rozwiązaniem bez wątpienia będzie jacuzzi.

Joico przedstawia odpowiednie preparaty do włosów

Zakład fryzjerski
Czy powiemy co oferuje nam marka Joico?
Im wspanialej będą się prezentowały nasze włosy, tym lepiej my również będziemy się z nimi czuć. Co więcej odpowiednia pielęgnacja, dopasowana prawidłowo do typu włosów sprawi, że łatwiej będzie nam je rozczesać i ułożyć, dlatego należy się dowiedzieć, jaką możliwość może nam podarować marka kosmetyków do włosów Joico.