Styl i szyk!

Archiwum: Krem pod oczy

Krem pod oczy

Krem pod oczy pharmaceris w roli podarunku na imieniny

krem pod oczy pharmaceris
Krem pod oczy pharmaceris może niezawodnie spełniać zadanie podarunku z okazji imienin dla każdej solenizantki. Dezodoranty mogą być w naszych czasach bardzo szykownie zapakowywane, można dodawać do nich także różnego rodzaju ozdobne drobiazgi i karteczki z dedykacjami, co przyczynia się do tego, że wręczenie kobiecie kremu pod oczy jest jak najbardziej wskazane i może być bardzo dobrze widziane przez kobietę.

Kwas hialuronowy – walcz o młodość z dobrą bronią

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy jest jednym z najważniejszych a także przynoszących najlepsze efekty składników kosmetyków, które mają za zadanie powstrzymać proces starzenia się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko kilka środków uzyskiwanych na bazie kwasu, spowalniających procesy widocznych zmian w jakości skóry.

Piękno od pszczół

logotyp
Autor: Nantes
Źródło: http://www.nantes.pl
Wzmocnienie organizmu – to tylko jedna z wielu właściwości mleczka pszczelego. Royal Jelly czyli królewski dar, daje królowej pszczół ogromną długowieczność. W ten sam sposób działa na naszą skórę. Mleczko pszczele jest stosowane w kosmetologii jako preparat przeciw starzeniu się skóry, dlatego polecamy krem przeciwzmarszczkowy firmy Nantes.