Styl i szyk!

Archiwum: Kolor

Kolor

Jakie kolory będą modne jesienią tego roku?

images
Wszyscy, którzy interesują się modą, do tej pory zapewne wiedzą, jakich możemy oczekiwać trendów tej jesieni. Pozostali, którzy nie mają pojęcia jeszcze, jak nastawić się do tej pory roku, właśnie teraz powinni zainteresować się tym problemem, ponieważ kiedy na razie moda się nie upowszechniła, są w stanie sprawić dla siebie komplet ciuchów nieco taniej, a w sezonie jesiennym pokazać się z taką samą godnością i stylem, jak wszyscy inni, co próbują podążać zgodnie z nurtami.

Kosmetyki najlepsze w okresie letnim

images
Czy jest uniwersalny kosmetyk, który będzie odpowiedni do wszystkich typów cery czy skóry? Niestety, decydując się na zakup danego specyfiku powinno brać się pod lupę to, jaki mamy rodzaj skóry, jaka jest wrażliwość cery i w jakim jest się wieku. Kanały internetowe ,a takżei specjalne programy telewizyjne oferują w tym wypadku sprytne i łatwe rozwiązaniem, jakie pozwala wszystkim klientkom wzbogacić swoją wiedzę oraz wybrać ten najlepiej działający krem pod oczy.

Profesjonalne kosmetyki do włosów – dlaczego istotne jest, aby z nich korzystać

długie włosy
W obecnych czasach o swój image nie dbają wyłącznie dziewczyny, wielu mężczyzn codziennie myśli o tym, która fryzura będzie najbardziej właściwa i którą koszulkę włożyć. Ta informacja oczywiście raduje wszystkie panie, ponieważ teraz na ulicach miast pokazuje się multum interesujących facetów, na jakich można zawiesić oko.

Sezon letni to korzystna pora roku, by pokazać się w modnych rzeczach

sukienki
Lato to najlepsza pora roku, by pokazać się w nowych ubraniach. Wiele pań obawia się próbować z żywymi kolorami, zupełnie niepotrzebnie, gdyż kolorowe sukienki perfekcyjnie prezentują się latem. Warto w ten sposób odświeżyć nieco swoją letnią garderobę i nie bać się zmian. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak powinnyśmy wyglądać i co kupić na sezonowych przecenach warto zawczasu zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taką usługę, wówczas często wiele przydatnych porad znajdziemy na blogach modowych.

Różne aspekty urody

zadbane włosy
Czynimy, co powinniśmy, aby podobać się sobie i mężczyznom. Nie na wszystko posiadamy jednakże wpływ, toteż staramy się polepszyć swoją urodę, a szczególnie uwypuklić atuty i ukryć defekty.
Jak facet spostrzega niewiastę po raz pierwszy, szczególnie z daleka, w pierwszej chwili kieruje uwagę na jej sylwetkę. W największym stopniu podoba się budowa ciała w układzie klepsydry, z ewidentną talią.

Biżuteria techniką sutasz i jej elementarne mocne strony.

Biżuteria na Walentynki
Pod tajemniczym pojęciem sutasz kryje się wyjątkowa technika, która swą nazwę wzięła od elementu o tej samej nazwie. Sutasz to specjalnie pleciona linka, której szerokość nie przekracza nawet centymetra. Niegdyś była ona robiona przede wszystkim z jedwabiu a także wełny. Dzisiaj materiały te zostały zamienione na tworzywa syntetyczne. Przeważnie stosuje się wiskozę. Pomimo tego, że o sutaszu mało osób słyszało, należy powiedzieć, że jest to metoda, która była już w starożytnych Chinach.

Męskie stroje na co dzień – jak z tym sobie poradzić

mężczyzna
Mężczyzna musi dbać o własny wygląd nie tylko od święta. Pan może zaimponować nie tylko mądrością. Odzienie to wizytówka każdej osoby, świadczy o nastawieniu do innych, o stosunku do siebie, jest w stanie uwidoczniać cechy osobowościowe i skrywać niedoskonałości. Męska moda na co dzień zależy od wyborów. Dla panów lubiących się w kolorze, jednak wolących garderobę o sportowym zacięciu i zdecydowanym pierwiastku męskim, projektanci posiadają wiele do zaoferowania. Sportowe akcenty pojawiły się również w garniturach.