Styl i szyk!

Magia makijażu

Golenie na wilgotno – co powinieneś wiedzieć nim wybierzesz sposób golenia

golenie
W dzisiejszym świecie, w którym żyjemy, mało czasu mamy na dbanie o skórę twarzy. Gdy już go jakkolwiek znajdziemy, najczęściej kosztem snu, to czy troszczymy się o nią we właściwy sposób? Sposoby golenia bez wody, albo z wykorzystaniem popularnych gotowych żeli lub pianek do golenia nie dają naszej skórze twarzy dosyć dobrej pielęgnacji. Tą podstawową rutynę, jak golenie, powinniśmy rozwinąć w dokładną pielęgnację twarzy. Trzeba jedynie wybrać najlepszą metodę.

Nici liftingujące mogą poprawić nasz wizerunek

pośladki bez cellulitu
Czy ciekawi nas redukcja cellulitu?

Teraźniejszy kult ciała sprawia, że bardzo ostro patrzymy na to jak się prezentujemy oraz każda niewielka skaza rośnie do ogromnej wady. Dlatego też coraz więcej kobiet próbuje się dowiedzieć na czym polegać ma redukcja cellulitu oraz czy będzie ona tak bezpieczna jak się o tym opowiada. Naprawdę poczują się uspokojone w chwili kiedy dowiedzą się, że zabieg ten jest w zupełności bezpieczny, a co więcej rezultaty jakie dzięki niemu uzyskamy przekroczą nasze najśmielsze oczekiwania.

Owłosienie na twarzy i usuwanie – sprawdź najnowsze sposoby

twarz
Mężczyźni uwielbiają zapuszczać brodę, nie martwią się parodniowym zarostem, inna sprawa jest u kobiet. Bywa tak, że przedstawicielkom płci pięknej pojawia się jakieś owłosienie na twarzy. Jest to bardzo niekomfortowa sprawa. Często sporo dziewczyn popada przez to w kompleksy. Na szczęście realne jest usuwanie owłosienia z twarzy. Można wybrać wosk lub skorzystać z laserowego usuwania owłosienia.

Z jakich powodów i jak poprawiamy sobie image?

Naturalnie piękna z biomezoterapią
W twoim otoczeniu mogą, lecz raczej nie znajdują się tacy, którzy raczej nie interesują się prezencją. Również kiedy kogoś natura nie obdarowała piękną urodą, prawdopodobnie robi wszystko, by prezentować się przynajmniej odrobinę korzystniej, niż gdyby nic nie robił. Tych, którzy nie robią niczego, panów, jacy nie golą się, noszą cokolwiek, można policzyć na palcach lewej dłoni – chyba, że nie mają takiej potrzeby, gdyż są urodziwi od dziecka. Kobiety, które sądzą, że ich naturalna uroda jest wystarczająca i nie trzeba im niczego ponadto, właściwie nie istnieją.

Korygujące zabiegi dermatologiczne

wellderm - logo
Aktualnie jest ogrom rozwiązań, aby poprawić uchybienia naszego wyglądu. Medycyna estetyczna rozwija się bardzo szybko i oferuje nam ogromną ilość różnych zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć wszelkiego rodzaju defekty albo zmienić to i owo. Zabiegi te są raczej drogie, lecz nie mają zazwyczaj zaporowych cen i można sobie na nie pozwolić.

Nieestetyczne znamiona, pieprzyki? Jest na to sposób

Blizny, cera
Uszkodzenia ciała po operacji, zabieg chirurgiczny, a nawet dodatkowe kilogramy potrafią pozostawić na skórze nieestetyczne ślady. Niekiedy, stają się mniej zauważalne, mimo to, szansy na ich całkowity zanik nie ma. Największym utrapieniem jest narastanie w miejscu blizny nieprawidłowej tkanki, tworzącej widoczne wypukłości. Proces ten może nastąpić nawet kilka tygodni po zabliźnieni się rany. Jeżeli nie chcemy do tego nie dopuścić, powinniśmy jak najszybciej reagować. Ponieważ dobry wygląd dotyczy nie tylko ciała, ale i duszy.