Styl i szyk!

Archiwum: golenie

golenie

Zadbany mężczyzna, czyli najwyższej jakości kosmetyki do bez wątpienia podstawa

mężczyzna
Elegancki i zadbany pan powinien być bez najmniejszych wątpliwości starannie ogolony. Wielki wybór przeznaczonych do jednorazowego użytku maszynek do golenia sprawił, że znaczna część mężczyzn na co dzień używa do golenia właśnie takich akcesoriów. Od pewnego czasu jednak daje się zaobserwować powrót do dawnych metod golenia. Znów do łask powracają brzytwy i tradycyjne maszynki.

Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, który bardzo dba o swój wizerunek – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat męskiego przemysłu kosmetycznego.

maszynka do golenia
System gospodarczy kosmetyków w Polsce zdobywa swoje maximum. Zjawia się sporo możliwości. Wody toaletowe, żele i kremy, to nie są już towary, kreowane wyłącznie do Pań. Przemysł kosmetyczny dla mężczyzn został osobnym, równoważnym oddziałem handlu, jak towary dla Pań.

Kosmetyki i przybory do golenia dla mężczyzn – sprawdź, co warto kupić

krem do golenia
Współczesny mężczyzna jest trochę inny aniżeli mężczyźni sprzed paru dekad. Współczesny mężczyzna rzeczywiście niesłychanie o siebie dba. Jednak wciąż jego domeną jest ogólnych rytuał golenia się. Z tym są kojarzeni najprawdziwsi panowie. Mężczyźni doskonale wiedzą, jakie kosmetyki i przybory kupować, żeby golenie było dla nich czymś przyjemnym. Oczywiście mężczyźni, którzy już od dawna się golą. Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z goleniem i nie korzystają z rad swoich ojców mogą nie przepadać za goleniem. Bo niewprawne golenie może doprowadzić do podrażnień. Najczęściej mężczyźni stawiają na krem do golenia kent.

Preparaty kosmetyczne do pielęgnacji to dobry pomysł na podarek, lecz jedynie w przypadku najlepszych marek

golący się mężczyzna
Na pewno mnóstwo pań potwierdzi, że trudno jest wymyślić nieszablonowy i interesujący prezent dla mężczyzny. W obdarowywaniu prezentami chodzi przecież o to, aby osoba obdarowana okazała się naprawdę szczęśliwa, a podarowana rzecz na pewno była przydatna i spodobała się.

Już dziś postaw na kosmetyki znanych firm takich jak Taylor of Bond Street, Baxter of California , a także Muhle Razor!

Twarz
W dzisiejszych czasach zdecydowanie więcej ludzi dba o swój wizerunek , a także wyśmienite samopoczucie. Aktywność fizyczna, a także naturalne posiłki pozytywnie wpływają na nastawienie do funkcjonowania oraz zdrowie. Jednakże bez użycia specjalistycznych kosmetyków nigdy nie pozbędziemy się wszelkich kłopotów z cerą.

Preparaty dla płci męskiej – ile powinieneś o nich wiedzieć

mężczyzna
Współczesny mężczyzna to człowiek zadbany. Obecnie do sklepów z kosmetykami chodzą nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. To ważne, bo wreszcie mężczyźni chcą o siebie zadbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które okazują się ulubieńcami wielu mężczyzn.

Dbamy o twarz po goleniu

golenie i kremy
Co interesujące, także w ostatnim czasie niezwykle modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz nagminniej mężczyźni decydując się na podtrzymywanie śladowego zarostu, który w pewnej mierze dodaje im męskości. Jest to na pewno jak najbardziej właściwe zjawisko, wprawdzie jego zachowanie w odpowiednim stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem wymagającym, w związku z tym też umiejętne golenie się można porównać bez mała do sztuki. Jak zatem powinniśmy się skutecznie golić?

Czy usuwanie zarostu musi stale wyglądać tak samo?

golenie i kremy
Pielęgnacja skóry mężczyzny to na pewno niezmiernie drażliwe zadanie. Okazuje się w wielu przypadkach, że kolosalna część przedstawicieli płci męskiej nie lubi stosować jakichkolwiek środków ochronnych, przede wszystkim jeżeli dotyczy to skóry twarzy. Przez większość z nich wykorzystywanie specyfików uznawane jest za mało męskie. Na szczęście sytuacja w ostatnich latach uległa istotnej zmianie. Użytkowanie wszelkiego rodzaju kremów oraz balsamów jest na porządku powszednim.