Styl i szyk!

Archiwum: fryzury

fryzury

Garść praktycznych oraz użytecznych wiadomości dla kobiet, które w najbliższym czasie planują otworzyć prywatny gabinet kosmetyczny bądź fryzjerski

fryzjer
Kobiety wprost uwielbiają troszczyć się o swój wygląd, ale to jeszcze nie wszystko. Chętnie dekorują również domowe wnętrza i o dużo częściej niż mężczyźni są estetami. Kiedy trzydziestolatka udaje się do stomatologa, to na pewno wprzódy nie zawaha się sprawdzić, jak wygląda gabinet. Jeśli jego wygląd będzie pozostawiał wiele do życzenia, to niedoszła pacjentka uskarżająca się na przeszywający ból zęba, poszuka ratunku u konkurencji. Taka sytuacja powtórzy się też w przypadku salonów fryzjerskich. A należy nie zapominać o tym, że nawet lekko podniszczone meble fryzjerskie będą wystawiać zakładowi nie najlepszą reputację.

Innowacyjne rozwiązanie w czesaniu niesfornych włosów

pielęgnacja włosów
Wiele razy miałyśmy kłopot z rozczesaniem włosów. Zdarzało się nawet, że kiedy te nie chciały dać się rozczesać, po prostu, na siłę je szarpałyśmy. Naszym włosom nie wychodziło to na dobre. Bywało też, że jedynym, sensownym rozwiązaniem było ścięcie włosów. Jednak teraz nie trzeba się martwić, bo została stworzona szczotka, która jest w stanie pomóc nam w uporaniu się z kołtunami.