Styl i szyk!

Archiwum: dermatologia

dermatologia

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.

O co chodzi z tą dietą

images
Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki poradom specjalistów i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak medycyna estetyczna, droga ta wcale nie musi być długa i kręta. Walka z nadwagą czy poprawa ogólnej kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być kilka. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, oraz ruch i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przyniesie efekty, a konsekwentnie stosowana rozwiąże wiele problemów

Pomysły na wiosnę – usunąć przebarwienia

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Różne metody na poprawę urody – medycyna estetyczna

wygląd
Wiele ludzi marzy o urzekającym i zdrowym wyglądzie, jednak codzienność potrafi okazać się nieco frustrująca. Dla wielu osób ciężkim niekiedy jest okres dojrzewania – odczuwalne wahania hormonalne potrafią sprawić, iż w do tej pory pięknej cerze pojawiają się wytryski, zaskórniki , jak również duże zmiany ropne. Chociaż jest wiele kosmetyków oraz lekarstw, niektóre kuracje – choć efektywne – mogą wysoce niewłaściwie wpływać na samopoczucie.

Kiedy stosuje się dermatologia estetyczna?

dziewczyna
Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego typu pytania stając przed lustrem? Nawet jeśli artykułujemy te kwestie na wesoło to jest w nich ziarno prawdy. No cóż, czy chcemy tego, czy nie, prezencja jest dość ważny i determinuje wiele rzeczy. Nie mówimy tu o atrybutach piękna, do których niektórzy bezsensownie dążą, ale o pewnych elementach w aparycji, które nas stresują i preferowalibyśmy je zmienić. Z takimi właśnie wyzwaniami zmaga się dermatolog estetyczny.

dermatologia estetyczna w Koszalinie

ABC zabiegów wolumetrycznych
Dermatologia estetyczna jest względnie nową dziedziną. Wypełnia przerwę między chirurgią plastyczną i kosmetyką. Proponuje nam cały cykl nieinwazyjnych zabiegów kształtujących wizerunek cery i hamujących proces starzenia.Dermatologia estetyczna Koszalin, w przeciwieństwie do innych specjalizacji dermatologicznych, nie zajmuje się leczeniem chorób. Polega ona na dodawaniu zdrowej skórze w wyższym stopniu estetycznego wyglądu, zgodnego z bieżącymi trendami społecznymi i przewidywaniami pacjentów.

Goodbye … owłosienie!

wellderm - logo
Golenie się to jeden z najbardziej dokuczliwych i nielubianych przez kobiety elementów pielęgnacji. Pomóc nam może laserowa depilacja owłosienia z wykorzystaniem urządzenia GEM – IPL, która jak miecz świetlny Jedi, unicestwi każdy mieszek włosowy. A jesień i zima to najlepszy okres, by wytoczyć owłosieniu gwiezdną wojnę.

Sposoby na młodość i wdzięk w Warszawie? Wypróbuj już dziś ofertę gabinetu medycy estetycznej!

Kobieta z blond włosami
Obecnie sztuka lekarska oferuje ogromny asortyment operacji dzięki którym każdy będzie miał możliwość brać ze źródła młodości i uroku. Gabinet medycyny estetycznej warszawa posiada w usługach poczynania zapobiegawcze i profilaktykę w celu zwolnienia czynników starzenia się skóry, a później odbudowę i jak największe odtworzenie stanu cery, który był kiedyś. Jest to proces powiązany z wieloma procedurami. W szczególności usługi tam przeprowadzane to sztuka medyczna, którą może praktykować jedynie wykształcony doktor.

Najpopularniejsze metody chirurgii estetycznej

chirurgia estetyczna
Medycyna estetyczna to teraz najszybciej kształtująca się dziedzina medycyny. Jest dziedziną medycyny poświęconą absolutnie i tylko ulepszeniu wyglądu, także opóźnienia następstw starzenia. Medycyna estetyczna wykorzystuje całościowo informacje z zakresu wielu specjalizacji. Lekarze korzystają z technologii zabiegowych mało inwazyjnych posługując się tylko lekarstwami, instrumentami i postępowaniami zaakceptowanymi przez lekarskie towarzystwa naukowe.

Działające zabiegi oferowane przez dermatologię i medycynę estetyczną

Zabieg kosmetyczny
Medycyna i dermatologia estetyczna oferują współcześnie szereg rozmaitych zabiegów mających działanie na nasze zdrowie oraz urodę. Sporo osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną, ponieważ przynoszą one nadzwyczaj wyborne wyniki, i jednocześnie nie potrzebują użycia skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne i skuteczne.