Styl i szyk!

Archiwum: bawełna

bawełna

Klasyfikacje spodni – w jaki sposób je rozpoznawać i wybierać na odpowiednie okazje.

Niemało osób uznaje jedynie jeden typ spodni. Na blokowiskach możemy spotkać panów ubranych w charakterystyczne dresy z trzema paskami, na ekskluzywnych imprezach panuje szyk i wełna Super 130’S, a w okolicy rynku krótkie spodenki lub szorty. Co posiadamy w obwodzie? Spodnie dresy popularne są od lat. Doceniane głównie za swoją swobodę i wygodę. Zrobione zwykle z poliestru albo z bawełny, zakładane są przez każdy typ osobowości. Przez część na co dzień, a pozostali wskakują w dresy jedynie w domowym skwerku. Inną, bardziej aktywną ich odmianą możemy nazwać krótkie spodenki sportowe oraz legginsy.

Co kupić dla dzieci – niezbędne tekstylia

kolorowe bambusowe pieluszki
Urodzenie się dziecka to wspaniała wiadomość dla rodziców i najbliższych. Wiele osób jeszcze przed pojawieniem się malucha stara się skompletować przydatne akcesoria, które będą potrzebne do codziennej pielęgnacji i zabaw z maluszkiem. Jeśli nie wiemy jaki wybrać dla przyszłych rodziców prezent warto wziąć pod uwagę takie artykuły, które są uniwersalne i na pewno okażą się przydatne.

Jesienna pielęgnacja wrażliwej skóry – jakie wybierać kosmetyki i jak wzmacniać ich działanie?

Krem do rąk
Początek jesieni to niefortunny okres dla delikatnej skóry twarzy i rąk. Jak o nią dbać w czasie pierwszych chłodnych dni? Intensywne letnie słońce przyzwyczaiło naskórek twarzy i dłoni do upalnych temperatur. Nagłe ochłodzenie może spowodować spierzchnięcie skóry na dłoniach i nieprzyjemne napięcie na twarzy. Odpowiednie kosmetyki pomogą jednakże głęboko nawilżyć skórę i ochronić ją przed zacinającym wiatrem.

Sukienki bawełniane na jesień, czyli skuteczne antidotum na smutek

sukienka
Udowodniono naukowo, że brak światła słonecznego negatywnie wpływa na samopoczucie człowieka. Brak ciepłych promieni dokucza zwłaszcza zimową porą, ale jesienne dni też są bez słońca. Nie dziwi fakt, że ciemne obłoki za oknem bywają przyczyną rozbicia, senności, bólu głowy, czyli jednym wyrazem: chandry. Białogłowy dysponują całym arsenałem narzędzi przeciwdepresyjnych i wytaczają przeciw jesiennej pogodzie najcięższe armaty.

Elegancka bielizna dla kobiet – poczuj się komfortowo

Krisline - koszulka
Bielizna jest bardzo ważną częścią codziennego ubioru. Gdy jest niewygodna to popsuje cały dzień, a nawet noc, podczas snu. By się od tego uchronić należy wybierać bieliznę która jest doskonale dopasowana, ale co ważniejsze pozwala skórze oddychać. Wbrew pozorom nie muszą to być nieciekawe zestawy. Obecnie powszechnie dostępna stała się bielizna wygodna a zarazem seksowna, lecz niestety często wiąże się to z wysoką ceną.